Zuno pôžička

Bankový trh s pôžičkami je aj na takú malú krajinu ako je Slovensko pomerne preplnený. Veľká konkurencia však so sebou prináša aj kvalitnejšie služby a preto aj v súčasnosti mnohé banky sú čoraz bližšie k svojím klientom. Jednou z nich je aj pomerne mladá banka ZUNO bank AG, ktorá je dcérskou spoločnosťou rakúskej bankovej spoločnosti Raiffeisen bank, ktorá predčasnom začala taktiež samostatne pôsobiť. Väčšinu z Vás však zaujala práve banka Zuno, ktorá ponúka svojím klientom tzv. Zuno pôžičku. Zuno pôžička je pomerne moderný typ pôžičky, aké konkrétne výhody prináša v porovnaní s iným štandardnými bankovými produktmi?

Zuno pôžička je v súčasnosti najvýhodnejšia

Okrem toho, že banka ZUNO poskytuje prakticky všetky svoje služby online, všetkým svojím klientom ponúka ako jedna z mála bánk aj možnosť zriadenia účtu bez poplatku. Práve tento fakt väčšinu ľudí zaujal natoľko, že sa rozhodli pre osobný „bankový prestup“. Väčšina z nich určite toto rozhodnuté neľutuje, nakoľko ZUNO bank patrí v súčasnosti medzi stabilne rozvíjajúce bankové spoločnosti, ktoré v budúcnosti možno ovládnu trh.

Zuno pôžička od spoločnosti ZUNO je taktiež na naše pomery prevratnou pôžičkou. Celý priebeh žiadosti o tento úver totiž prebieha cez Vás internet banking v ZUNE. Nikam preto nemusíte chodiť, všetko vybavíte online. Tak nejak znie aj oficiálne motto spoločnosti ZUNO. ZUNO pôžička však okrem toho Vás môže zaujať aj výškou úrokov, ktorá činí len hranicu 6,9 %. Vďaka tomu môžete získať niekoľkými klikmi cez Váš PC pomerne výhodnú bankovú pôžičku až do výšky 20 000 €.

Zuno pôžička – výhody a nevýhody

Zuno pôžička je v prvom rade prevratným typom bankovej pôžičky, ktorý svojho času na našom trhu nepoznal obdobu. Výhodné úroky, vysoká výška pôžičky je taktiež veľkým lákadlom mnohých verných, ale aj nových klientov ZUNO banka. V neposlednej rade to je však bezplatný účet, cez ktorý si pohodlne vybavíte všetko, čo potrebujete.

Zuno pôžička patrí medzi najdostupnejšie bankové produkty na Slovensku.

Naopak nevýhodou pôžičky od ZUNO Banka je predovšetkým kratšia doba splatnosti, ktorá je však stále na pomerne dobrej, štandardnej úrovni, tj. 6 rokov. Okrem toho však ako negatívum vnímame úrok 5% za omeškanie platby a aj fakt, že k pôžičke potrebujete mať vlastný účet v ZUNE.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..