Vub pôžičky

Banková spoločnosť VUB, ktorá aktívne na našom trhu aktívne pôsobí už od roku 1992 patrí v súčasnosti medzi najrozšírenejšie bankové subjekty na našom trhu. Pred nedávnom sa Všeobecná úverová banka a.s. stala dcérskou spoločnosť Talianskej globálnej finančnej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorá oficiálne sídli v talianskych mestách Miláno a Turín.

VUB pôžičky druhy

VUB pôžičky, ktoré sú širokej verejnosti známe predovšetkým vďaka názvu flexipôžičky, sa celkovo delia na niekoľko samostatných flexipôžičiek. Konkrétne ide napríklad o flexipôžičku na čokoľvek, na auto, pre študentov, na bývanie, na výmenu okien a pre mladomanželov. Všetky spomínaní VUB pôžičky sa okrem názvu líšia aj konkrétnymi podmienkami.

Najbežnejšou z VUB pôžičiek je tzv. flexipôžička na čokoľvek, z ktorej financie môžete využiť prakticky na čokoľvek. Pre jej získanie musíte spĺňať niekoľko prísnych kritérií, to je mať stály mesačný príjem, mať stály pobyt na Slovensku a v neposlednej rade je podmienkou aj nutnosť byť klientom banky VUB. Výška tejto VUB pôžičky sa ako u ostatných typov pohybuje od hranici cca 490 € až do výšky 25000 €.

Výhody a nevýhody VUB pôžičky

Medzi najpodstatnejšie výhody VUB pôžičky patrí predovšetkým rýchle vybavenie, vďaka čomu môžete mať peniaze z tejto pôžičky doma už do 24 hodín na svojom účte. Ďalšou podstatnou je výhodou je celkom prijateľná miera byrokracie, vďaka čomu sa vyhnite dlhému a komplikovanému žiadaniu o pôžičky v pobočke spoločnosti. Veľmi dôležitým plusom VUB pôžičky je aj fakt, že k jej získaniu nepotrebujete žiadneho ručiteľa.

Pôžičky Vub sú jedny z najdostupnejších bankových pôžičiek na trhu.

Naopak medzi nevýhody VUB pôžičky patrí o čosi vyššia úroková miera v porovnaní s niektorými inými bankami na Slovensku. Podstatne negatívum tejto pôžičky je aj poplatok za poskytnutie pôžičky, ktorý činí celkovo 2% z celkovej výšky pôžičky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..