VUB banka pôžička

VÚB banka patrí dlhodobo medzi najstabilnejšie bankové subjekty na našom trhu. Počas svojej existencie ich služby využili už milióny Slovákov. V súčasnosti je VUB banka členom nadnárodnej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorej centrála sa nachádza v talianskych mestách Turín a Miláno. Jedným z najobľúbenejších produktov VUB banky je bez pochyby VUB banka pôžička, ktorá je tiež známa ako flexipôžička.

VUB Banka pôžička

VUB banka pôžička je tiež známa ako flexipôžička je v súčasnosti jedným z najviac využívaných bankových produktov na našom trhu. VUB banka pôžička je poskytovaná predovšetkým klientom tejto banky, ktorí môžu k žiadosti dokladovať svoj stály mesačný príjem. Výška pôžičky sa v súčasnosti pohybuje v rozmedzí 490 € – 25 000 . K VUB banka pôžičke na čokoľvek nepotrebujete ručenie úveru treťou osobou a ani ručenie nehnuteľnosťou.

VUB banka je poskytovaná klientom, ktorí majú viac ako 18 rokov a menej ako 67 rokov. Splatnosť pôžičky sa samozrejme odvíja od veku žiadateľa, zväčša je to však rozmedzie 12 až 120 mesiacov. Výška úroku sa v súčasnosti u bez účelovej pôžičky pre každého pohybuje na hodnote 9,9 p.a. ročne. K žiadosti o VUB banka pôžičke je okrem dokladovania príjmu nutné k žiadosti priložiť aj doklady totožnosti ako napríklad OP, vodičský preukaz alebo pas.

VUB Banka pôžička – výhody nevýhody

VUB banka pôžička má niekoľko pozitív a negatív, o ktorých by ste mali vopred vedieť. Medzi výhody patrí štandardná úroková sadzba, ktorá sa pohybuje u pôžičky na čokoľvek bez ručenia.

VÚB Banka dlhodobo patrí medzi najstabilnejšie banky na území Slovenska. Získajte aj vy výhodnú flexipôžičku od bankovej spoločnosti VUB.

Nevýhodou je napríklad maximálna hranica pre pôžičku bez ručenia nehnuteľnosťou, ktorá sa pohybuje na hranici 3300 €. Ďalším negatívom je nutnosť dokladovať svoj príjem, vyššia byrokracia ako v prípade nebankových subjektov a taktiež aj vyššie penále za predčasné splatenie pôžičky, prípadne za omeškanie splátky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..