Úvery bez registra

Dostali ste sa do situácie, keď ste nestíhali splácať svoju pôžičku, či hypotéku? V takomto prípade sa s veľkou pravdepodobnosťou ocitnete aj v registri dlžníkov, ktorý bol vytvorený bankami a nebankovými subjektami pre podobné prípade. Napriek tomu je možné aj v takejto situácií získať tzv. úvery bez registra, pri ktorých sa nenahliada do registra dlžníkov. Kto takéto úvery bez registra poskytuje sa dozviete v článku.

Úvery bez registra – kto ich poskytuje

V prvom rade si treba uvedomiť, že úvery bez registra neposkytuje žiadna banka. Z toho dôvodu sa musíte zamerať len na nebankové spoločnosti, ktoré lákajú na úvery bez registra tisíce svojich klientov. Jednou z nich je aj nebankový subjekt Pohotovosť, ktorý poskytuje už viac ako 10 rokov pôžičky svojím klientom po celom území Slovenska. Okrem tejto spoločnosti však túto pôžičku poskytujú napríklad aj nebankové spoločnosti ako Euro Money Group, či Solocash.

Získať úvery bez registra nie je vôbec zložité. Väčšinou si spoločnosti, ktoré tieto úvery poskytujú žiadajú od svojich klientov potvrdenie o príjme, základné doklady totožnosti a v neposlednej rade aj vyplnenie formuláru, ku ktorému sa tieto doklady priložia. Výška pôžičky závisí od samotného klienta, zväčša však nepresahuje hranicu niekoľkých tisíc euro bez ručenia nehnuteľnosťou. Pokiaľ by ste mali záujem o úvery bez registra do výška niekoľkých desiatok tisíc, samozrejmosťou je aj ručenie pôžičky Vašou nehnuteľnosťou.

Úvery bez registra – nevýhody

Úvery bez registra majú samozrejme aj svoje negatívne stránky, s ktorými musí každý klient ráta. Ide predovšetkým o vyšší úrok, vysoké penále za omeškania a spomínaná nízka suma pôžičky bez ručenia nehnuteľnosťou. Okrem toho niektoré nebankové spoločnosti poskytujú tieto úvery v krátkej lehote splatnosti a bez poistenia splátok.

Ste zapísaní v registri dlžníkov? Ešte dnes môžete aj vy požiadať o rýchle úvery bez registra až do niekoľkých tisíc euro.

Napriek tomu sú však úvery bez registra častokrát jedinou možnosťou, ako môžu ľudia zapísaní v registri dlžníkov získať potrebné financie. Z toho dôvodu, ak sa už rozhodnete požiadať o pôžičku tohto charakteru, dôkladne zvážte všetky riziká, ktoré môže táto pôžička so sebou niesť.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..