Úvery pre začínajúcich podnikateľov

Podnikáte alebo len plánujete začať podnikať? V tom prípade ste možno i vy uvažovali nad úvermi pre podnikateľov. Úvery pre začínajúcich podnikateľov, ktoré sú vhodné buď pre malé firmy alebo živnostníkov sú k dostaniu nie len v bankách, či nebankových, ale aj v jednej štátnej agentúre.

Úvery pre začínajúcich podnikateľov od bánk

V prípade, ak potrebujete získať výhodnú pôžičku na rozbehnutie svojho podnikanie, jednou z možností je i úver na podnikanie od Slovak Business Agency, ktorá prednedávnom pôsobila pod menom Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania. Tá v súčasnosti poskytuje tento typ pôžičky až do výšky 50 000€ firmám, ktoré majú menej ako 50 zamestnancov. Z toho dôvodu je vhodná predovšetkým pre menšie a stredne veľké firmy, ktoré hľadajú potrebný kapitál na rozbehnutie podnikania.

Úvery pre začínajúcich podnikateľov v bankách

V prípade, ak potrebujete získať peniaze na rozbehnutie svojho podnikania, určite by ste nemali zabúdať ani osloviť niektorú bankovú spoločnosť na našom trhu. V súčasnosti úvery pre začínajúcich podnikateľov poskytujú viaceré banky, ktoré však majú o čosi prísnejšie kritéria pre poskytnutie tohto úveru ako SBA alebo väčšina nebankových spoločností. Na druhej strane je však maximálna výška pôžičky podstatne vyššia ako v prípade SBA.

Úvery pre začínajúcich podnikateľov v nebankových spoločnostiach

Asi najdostupnejším úverom pre podnikateľov je ten z nebankových spoločností. V súčasnosti je na trhu hneď niekoľko nebankových subjektov, ktoré poskytujú nebankový úver pre podnikateľov. Medzi najznámejších poskytovateľov tejto pôžičky patrí napríklad Profi Credit, ktorý v súčasnosti ponúka hneď tri druhy podnikateľských pôžičiek. Prvý z nich štartovací, je práve určený pre začínajúcich podnikateľov, ktorým banka ich žiadosť zamietla.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..