Úvery na čokoľvek

Potrebujete si požičať na rekonštrukciu domu, byty alebo len proste potrebujete peniaze na kúpu spotrebného tovaru? V tom prípade určite hľadáte úvery na čokoľvek, ktoré nemusíte nijak dokladovať. Peniaze z úverov na čokoľvek môžete využiť napríklad aj na splatenie dlhov, či nedoplatkov. Kde získate úvery na čokoľvek sa dočítate v článku.

Úvery na čokoľvek v bankách

Úvery na čokoľvek môžete získať pomerne jednoducho aj v ktorejkoľvek bankovej spoločnosti na Slovensku. Výška úveru je úmerná s požiadavkou klienta, nepresahuje však hranicu pár desiatok tisíc euro bez ručenia. Doba splatnosti sa zväčša pohybuje v rozmedzí jedného roku až 10 rokov, počas ktorých klient samozrejme spláca istinu s úrokom, ktorý je na pomerne prijateľnej úrovni naproti niektorým nebankovým spoločnostiam. K získaniu úveru na čokoľvek v danej banke potrebujete stály mesačný príjem a v niektorých bankách aj bankový účet v konkrétnej banke, kde požiadate o úver.

Úvery na čokoľvek sú k dispozícií aj pre ľudí, ktorí nemajú stály príjem. V tomto prípade však musíte zamieriť do nebankových spoločností, ktoré úvery na čokoľvek poskytujú aj ľudom bez stáleho príjmu alebo klientom, ktorí sú uvedení v registri dlžníkov. Samozrejme, nie všetky nebankové spoločnosti vyhovejú takýmto klientom, nakoľko väčšina väčších nebankových spoločností trvá podobne ako banky na doklade o stálom príjme. Úvery na čokoľvek v nebankových spoločnostiach sú poskytované vo výške od niekoľko stoviek euro až po pár tisíc euro, a to aj bez ručenia nehnuteľnosťou.

Úvery na čokoľvek – nevýhody

Úvery na čokoľvek majú aj svoje nevýhody, s ktorými treba vopred počítať. V prípade bankových spoločností nie sú negatíva týchto pôžičiek až také veľké, keďže predovšetkým úroky sú v očiach klientov vnímané ako hlavné negatívum. Tie sú u bankových spoločností zvyčajne podstatne nižšie ako u nebankoviek.

Potrebujete peniaze na čokoľvek až do výšky niekoľkých tisíc euro? Požiadajte aj vy o úvery na čokoľvek.

Ďalšou nevýhodou sa dá označiť aj nutnosť dokladovať svoj príjem aj v prípade žiadosti o úvery na čokoľvek vo väčších nebankových spoločnostiach, kde úroky ešte ako tak prijateľné. Z toho dôvodu musia ľudia bez stáleho príjmu voliť úvery na čokoľvek s nie príliš výhodnými podmienkami.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..