Úver bez registra

Patríte aj vy medzi ľudí, ktorým banka odmieta požičať z toho dôvodu, že sú zaznamenaný v úverom registri kvôli predošlej neschopnosti splácania pôžičky? V takomto prípade môžete využiť služby nebankových spoločností, ktoré poskytujú svojím klientom úver bez registra. Úver bez registra môžete získať len v niektorých nebankových spoločnostiach, v článku sa dozviete v akých a za akých podmienok.

Úver bez registra je doménou len nebankových spoločností

Na trhu môžete nájsť množstvo nebankových spoločností, ktoré Vám poskytnú úver bez registra. Úver bez registra je typ pôžičky, pri ktorom poskytovateľ, teda spoločnosť, nenahliada do registra dlžníkov, v ktorom je zapísaný žiadateľ o pôžičku. Medzi takéto nebankové spoločnosti môžeme zaradiť Pohotovosť, Euro Money Group, Solocash alebo mnoho menších spoločností, ktoré poskytujú tzv. rýchle online pôžičky.

Napriek tomu, že sa môže zdať, že úver bez registra je pomerne ťažké získať, nie je tomu tak. Úver bez registra môže žiadať prakticky každý kto má viac ako 18 rokov, stály pobyt na Slovensku a v neposlednej rade aj stály príjem. Väčšina spoločností poskytuje úver bez registra do výška niekoľkých tisíc euro aj bez potreby ručenia, v prípade vyššej pôžičky však môžete naraziť na potrebu ručenia úveru nehnuteľnosťou. Z toho dôvodu je úver bez registra pomerne rizikovým finančným produktom, ktorý je však v mnohých prípadoch jediným riešením zlej finančnej situácie.

Úver bez registra – nevýhody

Úver bez registra má viac nevýhod, ako bežné pôžičky napríklad z väčších nebankových spoločností alebo bánk. V prvom rade je to vyšší úrok, ktorý je niekoľko násobne vyšší, ako pri bežnej pôžičke v banke alebo nutnosť ručiť úver v prípade žiadosti o vyššiu pôžičku.

Nachádzate sa v registri dlžníkov? Požiadajte ešte dnes o úver bez registra.

Okrem toho je nevýhodou aj pomerne neprehľadná zmluva, ktorú by ste si však určite mali pozorne preštudovať. Napriek tomu je však úver bez registra v mnohých prípadoch jedno z dobrých riešení, ako dočasne riešiť finančné problémy v rozpočte.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..