Úver online

Potrebujete si požičať bez toho, aby ste museli prekročiť prah svojho domu?  V tom prípade Vás určite zaujme možnosť získať pôžičku prostredníctvom online žiadosti. Úver online, ktorý je dostupný v bankových, ale aj nebankových subjektoch je tak v súčasnosti jeden z najdostupnejších typov úverov na trhu, o ktorý môžete požiadať.

Úver online z banky

Bez debaty najvýhodnejším typom pôžičky cez internet je úver online z banky. V súčasnosti síce na trhu nepôsobí veľa bankových subjektov, ktoré poskytujú tento typ úveru, napriek tomu možnosť získať bankový úver za bežných úrokových podmienok z pohodlia domova je iste veľkým lákadlom pre nejedného klienta banky. Konkrétne v súčasnosti úver online poskytuje len ZUNO banka, mBank a VUB.

Všetky tieto tri bankové subjekty poskytujú úver online za bežných bankových podmienok, čo znamená, že úver online z týchto bánk je dostupný klientom, ktorí majú viac ako 18 rokov, stály mesačný príjem, čistý register dlžníkov, trvalé bydlisko v SR a štátne občianstvo SR. K samotnej pôžičke ostatne nepotrebujete žiadneho ručiteľa a ani nehnuteľnosť k zástave tejto pôžičky. Čo sa týka výšky pôžičky, tá je v prípade mBank a Zuno nastavená do maximálnej výšky 20 000 €, v prípade VUB je to zasa len 5 000 €.

Úver online z nebankového subjektu

Alternatívou k bankovým online úverom sú tie z nebankových subjektov, ktoré sú dostupnejšie pre väčšiu časť obyvateľstva.  Úver online z nebankového subjektu je totiž dostupný aj klientom, ktorí majú zápis v registri dlžníkov a taktiež i klientom, ktorí nemajú možnosť dokladovať stály mesačný príjem. V takomto prípade však ide o tzv. rýchle online pôžičky, ktoré sú známe pomerne vysokými úrokmi a taktiež i krátkou lehotou splatnosti, ktorá sa väčšinou pohybuje v rozmedzí 1 až 3 mesiacov.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..