Úver na splatenie úverov

Nie ste spokojný s výškou úrokov vašich úverov a pôžičiek? V tom prípade pravdepodobne premýšľate nad tým, že by ste mohli tohto bremena jednoducho zbaviť. Jedným s riešením je napríklad tzv. konsolidácia úverov, ktorá predstavuje zlúčenie všetkých nevýhodných úverov v jeden veľký a hlavne výhodnejší. Vďaka tomuto riešeniu môžete ušetriť i vy až niekoľko desiatok, či stoviek euro ročne.

Úver na splatenie úverov v banke

Najčastejšie sa ako úver na splatenie úverov využíva ten v banke. V súčasnosti je na našom trhu hneď niekoľko bánk, ktoré sa snažia o udržať alebo získať nových klientov výhodnejšími podmienkami ako majú iné banky. Z toho dôvodu neraz mnohí klienti refinancuje svoje úvery v bankách v niektorej  banke, ktorá poskytuje v tej dobe najlepšie podmienky. Okrem toho je však bežným postupom i refinancovanie úverov v bankách a nebankových subjektov prostredníctvom jedného úveru v banke. V tom prípade už neraz klienti môžu ušetriť i niekoľko desiatok € mesačne na splátkach, ktoré by inak končili na účte banky, či nebankovky.

Pre získanie úveru na splatenie úverov v banke potrebujete samozrejme spĺňať niekoľko kritérií, ktoré určujú samotné banky. Všeobecne ide o nutnosť dokladovať svoj stály mesačný príjem, mať stály pobyt v SR, či čistý register dlžníkov. Ak tieto podmienky spĺňate, väčšina bánk by Vašu žiadosť mala vyhodnotiť kladne.

Úver na splatenie úverov v nebankových subjektoch

Alternatívnym riešením je úver na splatenie úverov v niektorom nebankovom subjekte. Tento postup síce nie je taký obľúbený ako ten prvý, v mnohých prípadoch je však jediným riešením ako mesačne ušetriť aspoň niekoľko desiatok euro na splátkach. V prípade, ak chcete získať výhodnejší úver na splatenie úverov v niektorej nebankovej spoločnosti, dôraz by ste mali klásť na výber tej správnej nebankovky. V súčasnosti na našom trhu totiž pôsobí niekoľko serióznych, ale aj menej serióznych nebankových spoločností, ktoré neraz klientov privedú až “podlahu“.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..