Triangel pôžičky

Spoločnosť Triangel je pomerne známa nebanková spoločnosť, ktorá na trhu aktívne pôsobí už od roku 1996. V roku 2005 spoločnosť od prevzala banka VÚB, ktorá ju vedie pod spoločnosťou Consumer Finance Holding a.s., ktorá je členom nadnárodnej finančnej spoločnosti San Paulo. Za čas svojho pôsobenia spoločnosť poskytovala aj tzv. Triangel pôžičky, ktoré klientom poskytuje aj v súčasnosti. Do akej výšky je možné žiadať triangel pôžičky.

Triangel pôžičky aj cez online formulár

Triangel pôžičky využili počas svojej existencie spoločnosti Triangel viac ako niekoľko desaťtisíc klientov na celom Slovensku. Od roku 2009 spoločnosť aktívne pôsobí aj v online svete financií, keď Triangel pôžičky začala ponúkať aj cez online formulár. Vďaka tomu klienti môžu získať úver do výšky niekoľko tisíc eur z pohodlia domova.

V rámci Triangel pôžičky môžete získať až 5000 eur s dobou splatnosti až 60 mesiacov. Ku každej pôžičky spoločnosť Triangel svojím klientom ponúka aj možnosť poistenia úveru v prípade neschopnosti splácania z dôvodu straty zamestnania, úmrtia klienta, trvalej invalidity, či práceneschopnosti. Triangel pôžičky môžete získať pomerne rýchlo, jediné, čo potrebujete je, ako sme spomínali internet a PC, cez ktorý vyplníte online formulár.

Kto môže získať Triangel pôžičky a aké sú nevýhody?

Triangel pôžičky môže získať každý občan SR, ktorý má viac ako 18 rokov, stály pobyt v SR a trvalé zamestnanie. Pre získanie pôžičky musí každý klient doložiť k formuláru dva doklady totožnosti a výpis z účtu, kvôli dokladovaniu stáleho príjmu. V prípade úspešného splnenia všetkých podmienok, spoločnosť peniaze odosiela do 24 hodín na účet klienta.

Hľadáte výhodnú nebankovú pôžičku? Skúste triangel pôžičky až do 5000 euro.

Triangel pôžičky majú však aj svoje nevýhody, ako vyšší úrok v porovnaní s bankovými úvermi, či obmedzenú výšku pôžičky do 5000 eur. Napriek tomu je však spoločnosť Triangel veľmi obľúbená nebanková spoločnosť, ktorá si za svoju existenciu získala tisíce klientov.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..