Triangel pôžička

Spoločnosť Triangel je na Slovensku známa hlavne vďaka tzv. splátkovému systému nákupu tovaru. Od svojho vzniku v roku 1996, spoločnosť Triangel zmenila vlastníka, keď ju v roku 2005 kúpila VUB banka. V súčasnosti patrí Triangel pod skupinu Consumer Financie Holding, ktorí sa zameriava aj na poskytovanie úverov. Triangel pôžička je jedným z produktov spoločnosti Consumer Finance Holding. Ako sa dá získať Triangel pôžička a aké má výhody a naopak nevýhody?

Triangel pôžička až do 5000 euro

Triangel pôžička je typ bezúčelovej pôžičky, ktorú môže žiadať každý kto má viac ako 18 rokov, stály mesačný príjem a stály pobyt na Slovensku. V súčasnosti je možné získať Triangel pôžičku aj cez internet, konkrétne cez tzv. online formulár spoločnosti. Takto môžete žiadať pôžičku až do výšky 5000 euro so splátkovou lehotou 12 až 60 mesiacov.

Triangel pôžička sa radí medzi tzv. rýchle pôžičky. Okrem toho, že  tejto nebankovej pôžičke Vám stačí doklad totožnosti a vyplnenie online formulára, Vám spoločnosť po schválení pôžičky pošle peniaze už do 24 hodín. Takto môžete získať peniaze už do 48 hodín od podania žiadosti. Žiadosť o Triangel pôžičku je kladne posúdená aj v prípade, ak poberáte dôchodok, materskú dovolenku, či invalidný dôchodok.

Triangel pôžička – aké sú jej výhody a zápory

Ako každá nebanková, či banková pôžička, tak aj Triangel pôžička má svoje nevýhody a výhody. Medzi výhody tohto bezúčelového úveru patrí bezpochyby možnosť požiadať o úver z pohodlia domova, možnosť žiadať o pôžičku bez ručenia majetkom, či treťou osobou a v neposlednej rade aj možnosť poistiť pôžičku pre prípade neschopnosti splácania úveru. Medzi výhody môžeme zaradiť aj nižšie úroky v porovnaní s inými nebankovými spoločnosťami.

Potrebujete rýchlo peniaze? Triangel pôžička je jednou z možností ako získať peniaze z pohodlia domova za pár hodín od podania žiadosti.

Triangel pôžička má však aj svoje temné stránky. Z pohľadu porovnania s bankovými úvermi, má táto pôžička o čosi vyšší úrok, š čím však väčšina klientov počíta. Medzi ďalšie nevýhody patrí to, že Triangel pôžička nie je poskytovaná klientom bez stáleho príjmu, či to, že pôžička podlieha v porovnaní s inými rýchlymi nebankovými pôžička celkom zdĺhavému procesu žiadosti o schválenie pôžičky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..