Tesco pôžička

Slovenský trh s úvermi a pôžičkami je dá sa povedať až preplnený. V súčasnosti môžu Slováci žiadať pôžičku aj v obchodnom reťazci Tesco. Tesco pôžička ako znie oficiálny názov tohto finančného produktu vznikol za spolupráce obchodného reťazca Tesco a nebankovej inštitúcie Home Credit Slovakia. Aká je vlastne Tesco pôžička?

Tesco pôžička až do 16000 euro

Každý žiadateľ, teda klient môže Tesco pôžičku v súčasnej dobe žiadať od 800 do 5000 euro. Táto suma však nie je konečná, keďže v každom stánku Tesco finančné služby môžu klienti žiadať pôžičku až do výšky 16000 eur. Tesco pôžička je v súčasnosti dostupná vo všetkých obchodných predajniach Tesco na Slovensku. Toto však nie je jediná možnosť, nakoľko Tesco pôžička je dostupná aj z pohodlia domu vďaka tzv. Online žiadosti.

Tesco pôžička je klasický nebankový produkt, ktorý je dostupný  pre všetkých občanov SR, ktorí dovŕšili vek 18 rokov, majú trvalý pobyt na Slovensku a stály mesačný príjem. Dobu splácania je možné nastaviť na žiadosť klienta v rozmedzí 12 až 96 mesiacov. K úspešnej žiadosti postačí klientovi dokladovať doklad totožnosti, aktuálny výpis zo svojho bankové účtu, či potvrdenie o výške príjme od zamestnávateľa. V prípade vyplnenia online formuláru klientovi postačí vyplniť všetky kontaktné informácie, vrátane čísla OP a dokladu o príjme.

Tesco pôžička – vyššie úroky a zdĺhavý proces žiadosti

Tesco pôžička je pomerne zle prístupná nebanková pôžička. Ako sme spomínali, Tesco pôžička nie je napríklad dostupná pre ľudí bez stáleho príjmu a tak celá žiadosť o poskytnutie úveru je komplikovanejšia ako v prípade iných nebankových spoločností. Naviac, ak tomu pripočítame vyššie úroky ako v bankách, tak nás Tesco pôžička nijak výrazne neosloví.

Radi nakupujete v obchodnom reťazci Tesco? Ak o tom neviete, v súčasnosti môžte žiadať aj o online Tesco pôžičku.

Tesco pôžička má však aj svoje svetlé stránky. Medzi výhody tohto bezúčelového úveru patrí to, že každý klient má možnosť poistiť si pôžičku v prípade neschopnosti splácania, pôžička je poskytovaná bez ručenia, či každý klient má možnosť si splátku Tesco pôžičku odložiť až 4 krát počas doby splácania. Okrem toho je ďalším plusom aj možnosť žiadosti o pôžičku cez internet, vďaka čomu máte možnosť ušetriť množstvo svojho času.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..