Tesco pôžička online

Unavuje Vás dlhé čakanie na pobočke banky, či nebankovej spoločnosti? V tom prípade možno aj Vás zaujme možnosť získať pôžičku z pohodlia Vášho domova bez nutnosti zdĺhavého a otravného absolvovania žiadosti na pobočke spoločnosti. Jednou zo spoločností, ktoré poskytujú tento typ pôžičky je aj spoločnosť Tesco. Aké výhody a nevýhody prináša jej produkt pod menom Tesco pôžička online?

Tesco pôžička online na čokoľvek

Obchodný reťazec Tesco za spolupráci s nebankovou spoločnosťou Home Credit Slovakia a.s. ponúka už od roku 2008 svoje produkty všetkým svojím stálym, ale aj novým klientom, ktorí môžu využiť jej finančné služby aj prostredníctvom internetového portálu. Ten poskytuje možnosť získať pôžičku aj cez online formulár, ktorý umožňuje všetkým záujemcom získať pôžičku aj z pohodlia domova.

Pre získanie tejto pôžičky potrebujete spĺňať určité kritéria, ktoré sú nevyhnutné pre udelenie tejto pôžičky. K získaniu Tesco pôžičky online potrebujete byť totiž stále zamestnaný, čo znamená, že spoločnosti musíte dokladovať svoj stály mesačný príjem. Okrem toho je podmienkou mať čistý register dlžníkov, trvalé bydlisko v SR a taktiež aj minimálny vek 18 rokov. V prípade splnenia podmienok môžete získať pôžičku až do výšky 5 000€.

Tesco pôžička online – výhody a nevýhody

Tak ako iné bankové a nebankové pôžičky majú svoje nevýhody, tak aj Tesco pôžička online prináša niekoľko nevýhod a výhod, o ktorých by ste mali vopred vedieť. Tesco pôžička online je pre klientov zaujímavá hlavne z toho pohľadu, že ju môžete získať z pohodlia domova, bez nutnosti absolvovania zdĺhavých procesov na pobočke spoločnosti.

Na druhej strane je však táto pôžička známa aj niekoľkými nevýhodami, medzi ktoré patrí napríklad vyššia úroková sadzba, pomerne vysoká miera byrokracie, či nízka maximálna výška pôžičky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..