Tesco pôžička

Britský obchodný reťazec, ktorý aktívne už niekoľko rokov pôsobí aj na našom trhu, pred niekoľkými rokmi rozšíril portfólio svojich služieb aj o Tesco finančné služby. Medzi ne patrí predovšetkým Tesco pôžička, ktorá je poskytovaná všetkým záujemcom až do výšky 5000 euro. Aké má výhody a nevýhody Tesco pôžička?

Tesco pôžička na čokoľvek

Tesco pôžička je dielom spoločnosti Tesco a jednej známej nebankovej spoločnosti, ktorá je pomerne známy pojmom nie len u nás. Česká nebanková spoločnosť Home Credit, ktorá svoje služby ponúka už od roku 1997 sa práve na tomto projekte s obchodným reťazcom Tesco podieľa už od jeho založenia. Pôžička Tesco je poskytovaná až do výšky 5000 € so splátkou lehotou 12 až 96 mesiacov. Požiadať o túto pôžičku môže všetci, ktorí majú trvalý mesačný príjem, stály pobyt na Slovensku a vek minimálne 18 rokov.

Požiadať o pôžičku môžete v ktorejkoľvek pobočke Tesco finančné služby, ktorých je na Slovensku hneď niekoľko desiatok. Okrem toho však môžete Tesco pôžičku získať aj cez online formulár, ktorý môžete vyplniť na oficiálnej stránke Tesco.

Tesco pôžička – výhody a nevýhody

Tesco pôžičky je bežným nebankovým úverom, ktorý môžete bez ručenia nehnuteľnosťou v expresnej rýchlosti. Výhodou Tesco pôžičky je to, že môžete všetky prostriedky z pôžičky použiť prakticky na čokoľvek. Výška pôžičky a dĺžka splátkového kalendáru je taktiež veľkým plusom.

Tesco pôžička je dobrou alternatívou k niektorým nebankovým pôžičkam.

Tesco pôžičky má však aj niekoľko veľmi podstatných negatív. Konkrétne ide o vysokú mieru byrokracie v porovnaní s inými nebankovými subjektmi, nutnosť dokladovať svoj stály mesačný príjem a vyššiu úrokovú mieru v porovnaní s niektorými inými nebankovými subjektmi.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..