Tatra banka pôžička

Banková spoločnosť Tatra banka a.s., ktorá na našom trhu pôsobí už od roku 1990, poskytuje mnohým klientom finančné služby v oblasti bankovníctva. Konkrétne, medzi veľmi obľúbený produkt tejto spoločnosti môžeme zaradiť napríklad tzv. Tatra banka pôžičku. Tatra banka pôžičky, ktorá je dostupná všetkým občanom SR, ktorý majú stály mesačný príjem patrí medzi vôbec najvyužívanejšie bankové produkty na Slovensku.

Tatra banka pôžička od 7000 až do 25000€

Tatra banka, ktorá má na Slovensku početné množstvo pobočiek (takmer v každom okresnom meste) poskytuje tzv. Tatra banka pôžičku do výšky až 25 000 €. Tatra banka pôžička, ktorá je dostupná práve v tejto výške je tzv. bezúčelovým úverom, vďaka čomu nemusíte banke nijak dokladovať využitie finančných prostriedkov z pôžičky. Z toho dôvodu je Tatra banka pôžička ideálna prakticky na čokoľvek, vrátane rôznych pohľadávok, ktoré chcete v čo najkratšom čase splatiť.

Pre získanie Tatra banky pôžičky potrebujete spĺňať niekoľko kritérií. Konkrétne je bezúčelová Tatra banka pôžička udeľovaná klientom, ktorí dovŕšili vek 18 rokov, klientom ktorí majú stály mesačný príjem a trvalé bydlisko na Slovensku. Dôchodcom, matkám na materskej dovolenke a ľudom, ktorí poberajú stály mesačný trvalý invalidný dôchodok je Tatra banka pôžička taktiež určená. Podmienkou je však dokladovanie poberaniu konkrétneho príspevku od štátu.

Tatra banka pôžička bez ručenia

Tatra banka pôžička, ktorú môžete získať bez čakania už do 24 hodín od podania žiadosti je poskytovaná v súčasnej dobe na obdobie 24 až 72 mesiacov. K žiadosti nie je potrebné ručenie nehnuteľnosťou a ani treťou osobou, čo víta mnoho nových, ale aj stálych klientov tejto banky. Splátka je počas celej doby splácania rovnaká, vďaka čomu sa nemusíte obávať nárastu úrokov v priebehu splácania pôžičky.

Medzi nevýhody Tatra banka pôžičky patrí vyššia úroková sadzba v porovnaní s hypotekárnymi pôžičkami. Napriek tomu je výška úrokov stanovená na štandardnej bankovej hodnoty, kvôli čomu nepresahuje hranicu viac ako 10 % p.a. ročne.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..