Študentská pôžička bez ručiteľa

Študentská pôžička bez ručiteľa ako jeden z najdostupnejších a zároveň aj najvýhodnejších typov pôžičiek na trhu vôbec. Študentská pôžička bez ručiteľa je poskytovaná každému študentovi vysokej školy denného a externého štúdia. Aké konkrétne podmienky treba spĺňať pre získanie tohto mimoriadne atraktívneho úveru sa dozviete v článku.

Študentská pôžička bez ručiteľa s nízkym úrokom

Študentská pôžička bez ručiteľa je tým pravým, čo hľadá každý študent počas štúdia. Totiž, nie každí študent dokáže počas náročného vysokoškolského štúdia stíhať naplno aj školu a aj rôzne brigády popri škole, ktoré neraz študentov vyšťavia natoľko, že jednoducho nemajú silu a ani chuť pokračovať v štúdiu. Študentská pôžička bez ručiteľa je jedným z riešení, ako vyriešiť študentské finančné suchoty jednoducho a naviac bez toho, aby sa človek v budúcnosti výraznejšie zadlžoval.

Nízky úrok, ktorý činí hodnotu 3% p.a. je dôkazom toho, že práve študentská pôžička bez ručiteľa je jedným z najvýhodnejších produktov na trhu. Študentskú pôžičku bez ručiteľa môžete získať napríklad vďaka Fondu na podporu vzdelávania, ktorý nahradil tzv. Študentský pôžičky fond. FNPV poskytuje mimoriadne výhodne pôžičky všetky študentom I. II. stupňa štúdia až do výšky 2 500 € a študentom III. stupňa VS až do výšky 5 000 €.

Študentská pôžička bez ručiteľa – podmienky pre jej získanie

Študentská pôžička bez ručiteľa nepodlieha nijak zložitej byrokracii, čo iste ocenia ľudia, ktorí nemajú príliš v láske dlhé papierovanie a zdĺhavé  procesy žiadostí o pôžičku. K tejto pôžičke bude každému študentovi stačiť len vyplniť tlačivo, ktoré nájdu napríklad aj na oficiálnej stránke fondu na podporu vzdelávanie (Tlačivá – Žiadosť o pôžičku). Do tohto formuláru Vám bude následne stačiť vyplniť len pár základných údajov, ktoré deklarujú, že ste skutočne študentom VŠ. Samozrejmosťou je aj priložené doklady (prílohy).

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..