Slovenska požičovňa

Nebanková spoločnosť Slovenská požičovňa, ktorá na našom trhu pôsobí už od roku 1995 je dcérskou známej skupiny Consumer Finance Holding a.s., ktorá vlastní napríklad aj nebankovú spoločnosť Quatro. Slovenská požičovňa podobne ako jej sesterské spoločnosti umožňuje klientom získať pôžičku, či už z pohodlia domova, cez telefón alebo priamo na pobočke  spoločnosti.

Slovenská požičovňa – pôžička na čokoľvek

V prípade, ak si potrebujete požičať na čokoľvek, pôžička od Slovenskej požičovne je možno to pravé, čo hľadáte. Bezúčelová pôžička od tejto spoločnosti je dostupná pre všetkých nových, ale aj stálych klientov, ktorí si chcú požičať napríklad na splatenie dlhov, nákup spotrebného tovaru alebo len na čokoľvek iné. Samozrejme, ako iné spoločnosti, tak aj Slovenská požičovňa vyžaduje od svojich klientov určité podmienky, ktoré rozhodujú o tom, či môžu o túto pôžičku požiadať.

K schválenie pôžičky od Slovenskej požičovne potrebujete dokladovať svoj stály mesačný príjem, vek minimálne 21 rokov a samozrejme taktiež musíte mať trvalé bydlisko v SR. V prípade, ak spĺňate tieto podmienky môžete požiadať buď o pôžičku na bývanie, manželskú pôžičku, úver na kúpu nehnuteľnosti alebo o hypopôžičku na čokoľvek.

Slovenská pôžička – výhody a nevýhody

V portfóliu nebankovej spoločnosti Slovenská požičovňa nájdete niekoľko finančných produktov, ktoré sú dostupné pre všetkých nových a stálych klientov tejto nebankovej spoločnosti. Okrem toho je veľkým plusom možnosť požiadať o pôžičku cez internet, vďaka čomu možno práve aj vy ušetríte množstvo času a nervov.

Naopak medzi nevýhody patrí nutnosť dokladovať svoj stály mesačný príjem, možnosť získať pôžičku až od 21 rokov, či taktiež pomerne vysoká miera byrokracie. Veľkou nevýhodou je okrem toho i poplatok za predčasné splatenie pôžičky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..