Rýchly úver

Potrebujete si rýchlo požičať? V tom prípade s najväčšou pravdepodobnosťou nebudete chcieť riešiť komplikované a zdĺhavé papierovanie v pobočke banky alebo nebankovky. Rýchly úver, ktorý je dostupný už aj v bankách (online) je jednou z možností, ako vyriešiť tento problém. Kto konkrétne poskytujú rýchle úver a aké sú podmienky pre jeho získanie?

Rýchly úver v banke

Banky sú zväčša známe pre komplikované a zdĺhavé papierovanie, ktoré nevníma pozitívne asi nikto z nás. Našťastie aj banky pochopili, že klienti potrebujú svoje finančné problémy riešiť rýchlo a jednoducho. Dnes je preto rýchly úver dostupný už aj v niektorých bankách vo forme tzv. online pôžičky, ktorú môžete získať z pohodlia domova až do výšky 20 000€.

Rýchly úver v banke je dostupný predovšetkým v bankových spoločnostiach ZUNO, mBank a VUB, ktorá ho poskytuje aj klientom iných bánk. Podmienky pre jeho získanie sa nijak nelíšia v porovnaní s klasickými bankovými pôžičkami, veľkým pozitívom tejto pôžičky je však samotná rýchlosť overenia žiadosti, ktorá netrvá viac ako 24 hodín. Vďaka tomu môžete získať rýchlo a jednoducho výhodný rýchly úver aj z pohodlia Vášho domova.

Rýchly úver v nebankovej spoločnosti

Rýchly úver je známy predovšetkým vďaka nebankovým subjektom, ktoré ho poskytujú už nejaký ten rok. Rýchly úver vďaka nebankovým subjektom môžete získať vo forme napríklad online úveru, SMS pôžičky alebo pôžičky cez telefón. Podmienky pre jeho získanie sa takmer nijak nelíšia v porovnaní s bankovými úvermi, to je stály mesačný príjem, ktorý dokladujete napríklad vo forme výpisu z účtu za posledné 3 až 6 mesiacov. Samozrejme, k samotnej žiadosti, do ktorej Vám stačí ostatne vyplniť základné informácie o Vašej osobe budete potrebovať ešte doložiť aj jeden doklad totožnosti (OP alebo pas), ktorý slúži na overenie Vašej identity.

Nevýhodou rýchleho úveru v nebankových spoločnostiach je však častokrát vyšší úrok a vyššia RPMN, ktoré môže siahať až do výšky 100% ročne. Z toho dôvodu je potrebné prvotne zvážiť všetky možné riziká, ktoré tento úver prináša.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..