Rýchle pôžičky pre nezamestnaných

Ste nezamestnaný? V tomto prípade pravdepodobne pôžičku z banky nedostanete, keďže väčšina bankových inštitúcií neposkytuje pôžičku bez dokladovania príjmu. Pôžičky pre nezamestnaných môžete napriek tomu získať pomerne jednoducho a rýchlo. Ako získať rýchle pôžičky pre nezamestnaných sa dozviete v článku.

Rýchle pôžičky pre nezamestnaných len v nebankových spoločnostiach

Získať pôžičku bez dokladovania príjmu v banke je nemožné. V nebankových spoločnostiach však môžete získať dokonca aj rýchle pôžičky pre nezamestnaných a to veľmi jednoducho. Rýchle pôžičky pre nezamestnaných sú v nebankových spoločnostiach poskytované ľudom, ktorí nemajú možnosť dokladovať stály príjem. Výška pôžičky je však napriek tomu pomerne vysoká a môže sa pohybovať až do výšky niekoľkých tisíc euro a to aj bez ručenia nehnuteľnosťou.

Získať rýchle pôžičky pre nezamestnaných môžete buď cez internet, cez telefón alebo priamo na pobočke spoločnosti. K jednoduchému formuláru, v ktorom Vám bude stačiť vyplniť len základne údaje, stačí priložiť len doklad totožnosti ako napríklad občiansky preukaz. V prípade úspešného vyplnenia formuláru, stačí túto žiadosť odoslať a čakať na vyhodnotenie. Rýchle pôžičky pre nezamestnaných sú schvaľované v expresnej lehote a z toho dôvodu môžete peniaze získať už do niekoľko hodín od podania žiadosti. A to aj bez ručenia nehnuteľnosťou.

Rýchle pôžičky pre nezamestnaných – nevýhody

Nevýhody týchto pôžičiek prevyšujú klady. Medzi najpodstatnejšiu nevýhodu patrí výška úroku, ktorá častokrát presahuje hranicu niekoľkých desiatok percent ročne. Okrem toho je nevýhodou aj krátka doba splatnosti, ktorá môže byť v niektorých spoločnostiach v maximálnej lehote niekoľkých mesiacov.

Ste nezamestnaný? Aj vy môžete ešte dnes požiadať o rýchle pôžičky pre nezamestnaných.

Ak sa teda rozhodnete pre rýchle pôžičky pre nezamestnaných, určite si dôkladne prečítajte všetky podmienky zmluvy a dôkladne dbajte na včasné splácanie úveru. V prípade omeškania splátky Vám totiž hrozia pomerne vysoké penále.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..