Rýchle pôžičky online

Potrebujete si rýchlo požičať bez toho, aby ste sa zdržali v banke alebo v pobočke nebankovej spoločnosti? V tom prípade Vás potešíme, keďže v súčasnej dobe existuje hneď niekoľko typov úverov, ktoré spĺňajú vyššie spomínané kritéria. Jednou z nich sú rýchle pôžičky online, ktoré môžete žiadať cez internet. Kde môžete získať rýchle pôžičky online a aké sú ich nevýhody?

Rýchle pôžičky online najnovšie aj v bankách

Rýchle pôžičky online nie sú na trhu ničím nezvyčajným. Ako prvé s týmto revolučným typom pôžičiek na náš trh prišli nebankové spoločnosti, ktoré ich poskytovali pomocou online formuláru. V súčasnosti je však možné rýchle pôžičky online žiadať aj v niektorých bankách, ktoré tento typ pôžičiek poskytujú až do výšky niekoľko tisíc euro. Rýchle pôžičky online v bankách sú poskytované bez ručenia nehnuteľnosti pomocou online formuláru, do ktorého stačí vyplniť základné údaje, priložiť doklady totožnosti a výpis z účtu kvôli potvrdeniu o stálom príjme.

Rýchle pôžičky online sú však dostupné aj v nebankových spoločnostiach, ktoré ich poskytujú ešte rýchlejšie ako banky. V tomto prípade je postup takmer identický, avšak v niektorých prípadoch dokonca nie je nutný ani doklad o stálom príjme. Výška pôžičky sa pohybuje v rozmedzí niekoľkých stoviek až tisíc euro. Doba splatnosti je v niektorých prípadoch len niekoľko týždňov, v prípade väčších nebankoviek však môže byť doba splatnosti až niekoľko rokov.

Rýchle pôžičky online – výhody a nevýhody

Medzi klady rýchlych pôžičiek online patrí jednoznačne jednoduchosť a rýchlosť poskytnutia financií. Formulár je možné vyplniť z pohodlia domova bez toho. Okrem toho je veľkou výhodou aj to, že rýchle pôžičky online sú dostupné aj bez ručenia.

Využite aj vy rýchle pôžičky online. Stačí vyplniť elektronický formulár a peniaze môžete mať na účte do 24 hodín.

Rýchle pôžičky online majú však aj nevýhody, ako napríklad vyššia úroková miera, vyššie RPMN, či v niektorých prípadoch kratšia doba splatnosti. Napriek tomu sú však rýchle pôžičky online veľmi obľúbené medzi širokou verejnosťou nie len na našom území.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..