Rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu

Hľadáte pôžičku, ktorú môžete získať už do niekoľkých hodín od podania svojej žiadosti? Rýchla pôžička bez dokladovania príjmu určite spĺňa kritéria expresného úveru, ktorý naviac môžete získať aj bez dokladovania stáleho príjmu. Kde a ako získať rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu?

Rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu ešte dnes

Rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu sú typom expresného úveru, ktoré poskytujú prevažne nebankové spoločnosti. K získaniu rýchlej pôžičky bez dokladovania príjmu nebudete potrebovať stály mesačný príjem a dokonca ani vlastnú nehnuteľnosť pre ručenie pôžičky. Výška pôžičky tohto rýchleho úveru je zväčša v nižšej hranici, pre väčšiny ľudí je však dostačujúca.

Rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu poskytujú hlavne menšie nebankové spoločnosti, ktoré sa zameriavajú predovšetkým na tzv. mini pôžičky. Medzi ne patrí napríklad CreditOne, Pohotovosť, Provident, Pôžičkomat atď. Okrem výška pôžičky je u týchto úverov u väčšiny spoločnosti stanovená aj krátka doba splatnosti, ktorá nepresahuje väčšinou dobu jedného roka. Výhodou je však predovšetkým jednoduchosť a rýchlosť. K získaniu tohto úveru Vám bude stačiť buď vlastný PC s pripojením na internet alebo telefón, cez ktorý si môžete aj z pohodlia domova podať žiadosť o rýchlu pôžičku bez dokladovania príjmu.

Rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu – výhody a nevýhody

Rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu sú poskytované v expresnej rýchlosti všetkým žiadateľom, ktorý majú trvalý pobyt v SR. Okrem toho výhodou tohto mini úveru je ako sme spomínali to, že k nemu nepotrebujete dokladovať stály príjem. Ručenie nehnuteľnosťou nie je taktiež kritériom pre získanie pôžičky.

Ste nezamestnaný? Požiadajte ešte dnes o rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu

Rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu majú aj svoje nevýhody. Konkrétne môžeme spomenúť výšku úroku, ktorá častokrát presahuje hranicu 30-100¨% p.a. ročne. Mnohí klienti však s výškou úrokovou vopred počítajú.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..