Rýchla pôžička bez registra

Patríte aj vy do zoznamu dlžníkov? V tom prípade so svojou žiadosťou o pôžičku v banke s veľkou pravdepodobnosťou nepochodíte. Napriek tomu aj vy môžete využiť služby nebankových subjektov, ktoré poskytujú aj tzv. rýchle pôžičky bez registra do 24 hodín od podania žiadosti. Aké prináša výhody a nevýhody rýchla pôžička bez registra?

Rýchla pôžička bez registra až do 5000 €

Počet ľudí v úverovom registri sa čoraz viac zväčšuje, čo zapríčiňuje predovšetkým zlá ekononomická situácia Slovenska, ktorej následkom mnoho ľudí prichádza o prácu. Práve túto situáciu využívajú niektoré nebankové subjekty, ktoré poskytujú klientom pôžičky aj v prípade, že sú zapísaný v spomínanom registri dlžníkov. Samozrejme, nie všetky nebankové subjekty Vám v tomto prípade vyhovujú, preto musíte aj vy pátrať o čosi intenzívnejšie po kým sa ku danej nebankovke dostanete.

Rýchla pôžička bez registra je dostupná napríklad aj v pomerne známej nebankovej spoločnosti Pohotovosť, ktorá na našom trhu pôsobí nejaký ten rok. Najrýchlejšiu pôžičku, ktorú vybavíte u tejto spoločnosti jednoducho a rýchlo môžete získať do výšky 1000 €, respektíve 4500 €. Dĺžka splatnosti pôžičky je však na pomerne nepriaznivej úrovni – 2 až 12 mesiacov. Rýchla pôžička bez registra je však mimo tejto spoločnosti dostupná aj v nebankovej spoločnosti Euro Money Group a Solocash, ktoré poskytujú túto pôžičku za podobných podmienok ako spoločnosť Pohotovosť.

Rýchla pôžička bez registra – výhody a nevýhody

Ak sa aj vy už premýšľate nad touto pôžičkou, vopred by ste mali zvážiť všetky pro a proti. Medzi najpodstatnejšie výhody rýchlej pôžičky bez registra patrí jednoduchá a rýchla žiadosť o pôžičku, okamžité schválenie žiadosti a možnosť získať úver aj v prípade, že ste zapísaný v registri dlžníkov.

Naopak medzi nevýhody patrí vysoká úroková sadzba, vysoká RPMN a častokrát aj krátka doba splatnosti.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..