Rýchla pôžička bez dokladovania príjmu

Potrebujete si nutne požičať, no v súčasnej situácií nedokážete dokladovať svoj príjem? Nezúfajte, aj vy máte niekoľko možností, ako si požičať a to dokonca veľmi rýchlo. Rýchla pôžička bez dokladovania príjmu je jednou z možností, ako si požičať aj v prípade, keď nemáte možnosť dokladovať svoj mesačný príjem.

Rýchla pôžička bez dokladovania príjmu

Rýchla pôžička bez dokladovania príjmu je typ bezúčelovej pôžičky, ktorú poskytujú zväčša nebankové spoločnosti klientom, ktorí nemajú možnosť dokladovať svoj stály mesačný príjem. Banky tieto typy pôžičiek prakticky neposkytujú, okrem Americkej hypotéky, kde je potrebné ručiť nehnuteľnosťou a SMS pôžičkou od Poštovej banky. Väčšiu pravdepodobnosť, že natrafíte na podobný typ úveru je u nebankových spoločností, ktorých je na internete pomerne veľa.

Rýchla pôžička bez dokladovania príjmu je poskytovaná až do výšky niekoľko stoviek euro (cca 350 – 500€) s dobou splatnosti niekoľko dní, týždňov alebo mesiacov. Na našom trhu pôsobí niekoľko nebankových spoločností, ktoré poskytujú rýchlu pôžičky bez dokladovania príjmu pomerne často. Jedná sa napríklad o spoločnosť CreditOne, Provident a Ferratum. Samozrejme, toto je len „výňatok“ zo zoznamu nebankových spoločností, ktoré majú vo svojom portfóliu služieb aj rýchlu pôžičku bez dokladovania príjmu. K získaniu tejto pôžičku Vám zväčša bude stačiť jeden doklad totožnosti, číslo bankového účtu a samozrejme aj niekoľko minút času, ktoré musíte venovať vyplneniu formuláru k žiadosti o túto mini pôžičku.

Rýchla pôžička bez dokladovania príjmu – výhody a nevýhody

Výhody, ktoré treba spomenúť sú známe asi každému. Ide predovšetkým o možnosť si požičať peniaze až do výšky niekoľkých stoviek euro bez toho, aby ste museli dokladovať svoj stály príjem, ďalej je to to rýchlosť poskytnutia úveru.

Ste nezamestnaný? Aj vy máte možnosť si požičať až do výšky približne 500€.

Naopak nevýhodou rýchlej pôžičky bez dokladovania príjmu je výška úrokov. Ten sa môže v prípade rýchlej pôžičky bez dokladovania príjmu pohybovať bežne nad hranicou 10% p.a. za mesiac alebo až 100% p.a. za rok. Okrem toho sú to aj vysoké penále za omeškanie platby, ktoré môžu vyústiť až do exekúcie, ktorá môže byť pre mnohých ľudí likvidačná. Z toho dôvodu si dávajte v prípade žiadosti o rýchlu pôžičku bez dokladovania príjmu pozor na riadne splácanie úveru a na dôležité body v zmluve. V opačnom prípade sa môžete dostať do veľmi neľahkej finančnej situácie.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..