Ríchle pôžičky

Dostali ste sa do situácie, keď si náhle potrebujete požičať niekoľko stoviek, či tisíc euro? Ríchle pôžičky, ktoré radíme medzi tzv. expresné typy pôžičiek sú jednou z možností, ako rýchlo a jednoducho získať financie na čokoľvek. Kde a ako získať ríchle pôžičky sa dočítate v článku, ktorý rozoberá problematiku tohto konkrétneho typu pôžičky.

Ríchle pôžičky aj bankách? Áno, nájdete ich aj v bankách

Keď Vás napadne spojenie ríchle pôžičky s veľkou pravdepodobnosťou začnete túto pôžičku spájať s ktoroukoľvek nebankovou spoločnosťou. Dnes však ríchle pôžičky nie sú len doménou nebankových spoločností. Banky, ktorých je na Slovensku čoraz viac najnovšie ponúkajú svojím stálym, ale aj novým klientom taktiež ríchle pôžičky až do niekoľko tisíc euro a to aj bez ručenia nehnuteľnosťou.

Konkrétne ríchle pôžičky v bankách môžeme priradiť k tzv. online pôžičkám, ktoré v súčasnosti môžete dostať len vo vybraných bankových subjektoch. Najznámejšou z nich v tejto oblasti je jednoznačne banka Zuno, ktorá na trhu aktívne pôsobí už od roku 2011. Od tej doby sa tejto modernej a mladej banke podarilo zlákať niekoľko desiatok tisíc klientov. Ríchle pôžičky však môžete dostať aj v banke VUB a mBank, ktoré tento typ pôžičky poskytujú rovnako ako Zuno len klientom so stálym mesačným príjmom a čistým registrom dlžníkov.

Ríchle pôžičky sa stali známe vďaka nebankovkám

Vznik tohto typu pôžičky na našom trhu sa jednoznačne dá prisúdiť nebankovým subjektom, ktoré neraz poskytujú tzv. mini pôžičky aj klientom bez stáleho mesačného príjmu. Ríchle pôžičky, ktoré taktiež patria medzi nebankové pôžičky sú dostupné vo vybraných nebankovkách až do výšky niekoľko tisíc euro.

Lehota splatnosti je však vo väčšine z nich podstatne kratšia ako v bankách. Rovnako tak aj úroková sadzba, ktorá sa v prípade nebankových subjektoch pohybuje bežne nad hranicou 30 % p.a. ročne.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..