Richla pôžička

Richla pôžička je v súčasnosti jedným z najdostupnejších typov pôžičiek, ktoré sú dostupné ako v nebankových, tak aj vo vybraných bankových spoločnostiach. Do akej výšky, prípadne na akú dlhú dobu je poskytovaná richla pôžička sa dočítate v článku.

Richla pôžička v banke

Ste otrávený dlhým čakaním na pobočke v banke? Už nemusíte, v súčasnosti aj banky svojím stálym, ale aj novým poskytujú tzv. online pôžičky, ktoré môžete získať už do 24 hodín od podania žiadosti. Medzi takéto banky patrí predovšetkým online banková spoločnosť Zuno, ktorá aktívne pôsobí na našom trhu už viac než tri roky. Tá poskytuje online pôžičky len svojím klientom až do výšky 20 000€. získať túto pôžičky môžete cez internet banking, na ktorý sa prihlásite pomocou Vašich identifikačných údajov.

Ďalšou bankou, ktorá sa zaoberá poskytovaní pôžičky cez internet je VUB banka a mBank. Richla pôžička z týchto bánk je poskytovaná až do výšky cca 10 000 €. Samozrejmosťou, ako v prípade Zuno banky je dokladovania Vášho mesačného príjmu a samozrejme aj samotné vyplnenie žiadosti, do ktorej uvediete niekoľko základných údajov o Vašej osobe. Okrem toho nezabudnite ani na OP alebo pas, ktorého číslo musíte do žiadosti taktiež priložiť.

Richla pôžička cez nebankovú spoločnosť

Richla pôžička je okrem bánk dostupná aj v nebankových spoločnostiach, ktoré tento typ pôžičky poskytujú aj ľudom bez príjmu. Samozrejme, ide len o niektoré nebankovky, ktoré sa zväčša zaoberajú poskytovaním tzv. mini pôžičiek do cca 300 € s lehotou splatnosti cca 40 dní.

Väčšina nebankových spoločností však k žiadosti o richlu pôžičku vyžaduje od klienta taktiež dokladovať svoj stály príjem, vďaka čomu mu môžu poskytnúť podstatne výhodnejšie podmienky pôžičky, ako tie, ktoré to nevyžadujú. Maximálna výška pôžičky však nie je až na pár väčších nebankových spoločností typu Cetelem, Home Credit, Quatro, či Triangel nijak závratná.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..