Qatro pôžička

Spoločnosť Quatro patrí dlhší čas medzi najznámejších poskytovateľov nebankových pôžičiek na Slovensku. Jej produktu známy pod menom qatro pôžička je jedným z najobľúbenejších na celom slovenskom trhu. Aké podmienky a aké výhody prináša qatro pôžička sa dočítate v článku.

Qatro pôžička na čokoľvek

V prípade, ak si potrebujete požičať finančné prostriedky na splatenie dlhov, nákup spotrebného tovaru, či na akékoľvek iné účely, o ktorých by spoločnosť nemusela vedieť, je pre Vás ideálnou podmienok tzv. pôžička na čokoľvek. Práve pôžička na čokoľvek je typ pôžičky, pri ktorom od Vás spoločnosť nevyžaduje dokladovanie využitia finančných prostriedkov. Qatro pôžička okrem toho je však obľúbená aj vďaka tomu, že ju môžete získať aj z pohodlia Vášho domova. Ako?

Tak ako niektoré nebankové subjekty, tak aj spoločnosť Quatro dnes ponúka svoje služby cez internet, čo znamená, že každý jeden nový, či stály klient môže o pôžičku požiadať aj cez internetový formulár, ktorý umožňuje rýchlu a jednoduchú žiadosť o pôžičku. K jej získaniu však musíte spĺňať aj niekoľko podmienok. Konkrétne je qatro pôžička poskytovaná len ľudom so stálym mesačným príjmom, ktorí majú trvalý pobyt v SR a vek viac ako 18 rokov.

Qatro pôžička výhody a nevýhody

Tak ako väčšina bankových a nebankových pôžičiek, tak aj qatro pôžička je prináša niekoľko výhod a nevýhod, o ktorých by ste mali vopred vedieť. Konkrétne medzi nevýhody patrí vyššia úroková sadzba, vyššia RPMN, či vyššie penále za omeškanie splátky.

Naopak medzi výhody qatro pôžičky patrí veľmi dobrá dostupnosť pôžičky, pomerne nízka miera byrokracie a hlavne možnosť získať relatívne výhodnú nebankovú pôžičku z pohodlia domova.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..