Prima banka pôžička

Prima banka ako nástupca Dexia banky stavia na dlhoročných skúsenostiach svojho predchodcu, ktoré jej zaručujú stálu a hlavne spokojnú klientelu. V súčasnosti poskytuje Prima banka niekoľko typov pôžičiek, ktoré sú určené pre stálych, ale aj nových klientov banky. Aké má výhody a aké naopak negatíva Prima banka pôžička porovnaní s ostatnými bankami?

Prima banka pôžička na čokoľvek

Jednou z vlajkových lodí tejto banky je bezpochyby bezúčelový spotrebný úver, ktorý je poskytovaný až do výšky 15 000€ s lehotou splatnosti maximálne 9 rokov. K získaniu tejto pôžičky potrebujete dokladovať banke niekoľko dokumentov, ktorými potvrdzujete i svoju identitu. Z toho dôvody si nezabudnite ešte pred tým ako pôjdete do najbližšej pobočky tejto banky so sebou vziať nejaký doklad totožnosti (ideálne OP). Ďalej banka vyžaduje od svojich nových, ale aj stálych klientov doklad o stálom príjme, ktorý môže byť i vo forme výpisu ž účtu. Taktiež nesmieme zabúdať ani na to, že Prima banka podobne ako ostatné banky na Slovensku poskytuje svoje úvery a pôžičky len klientom, ktorí majú čistý register dlžníkov. V prípade, ak všetky kritéria spĺňate, banka Vám túto pôžičku bez väčších problémov poskytne.

Prima banka pôžička – výhody a nevýhody

Prima banka pôžička je štandardným bankovým bezúčelovým úverom. Medzi výhody môžeme zaradiť možnosť získať pôžičku až do 15 000 € bez nutnosti ručenia nehnuteľnosťou a taktiež aj atraktívnu maximálnu dobu splatnosti, ktorá je v súčasnosti stanovená na hranicu 9 rokov.

Naopak medzi nevýhody môžeme zaradiť poplatok za poskytnutie pôžičky, nijak zvláštne atraktívne podmienky v porovnaní s ostatnými bankami, či taktiež i to, že splátkový kalendár je rozdelený na roky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..