Pôžičky na ruku

Pôžičky na ruku sú v podstate okamžité pôžičky, ktoré sú veľmi vhodné pre ľudí, ktorí si potrebujú nutne požičať niekoľko stoviek až tisíc euro. V súčasnosti sú pôžičky na ruku dostupné viac-menej už len v nebankových subjektoch, na trhu sa však nájdu aj výnimky v podobe bánk, ktoré svojím klientom poskytujú taktiež expresné pôžičky.

Pôžičky na ruku – najrýchlejšia možnosť ako získať peniaze?

Myslíte si, že pôžičky na ruku sú najrýchlejšou možnosťou, ako získať rýchlo peniaze? S určitosťou Vám na túto otázku môžeme odpovedať záporne, nakoľko v súčasnosti sú v mnohých predovšetkým nebankových subjektoch dostupné tzv. SMS pôžičky, ktoré si vybavíte podstatne jednoduchšie a rýchlejšie. Napriek tomu však mnoho ľudí ešte uprednostňuje pôžičky na ruku, ktoré si však musíte vybaviť priamo v pobočke spoločnosti, čo je tak trocha mínusom tejto pôžičky.

Peňažné prostriedky, ktorých využitie nemusíte nijak dokladovať dostanete prakticky ihneď po schválení pôžičky priamo na ruku v pobočke spoločnosti. K úspešnému získaniu pôžičky na ruku však potrebujete spĺňať aj konkrétne kritéria pre túto pôžičky. Preto, ak sa vyberiete do pobočky nebankovky, s určitosťou nezabudnite na doklady totožnosti a ideálne aj doklady o Vašom stálom príjme, prípadne daňové priznanie, ak ste SZČO.

Pôžičky na ruku – výhody a nevýhody

Medzi výhody pôžičky na ruku patrí jednoznačne jednoduchá a rýchla možnosť získať potrebné financie na čokoľvek. Ďalej je veľmi podstatnou výhodou rýchly schvaľovací proces, vďaka ktorému môžete mať peniaze z pôžičky už do niekoľko minút v peňaženke.

Naopak medzi nevýhody pôžičky na ruku môžeme zaradiť vyššiu úrokovú sadzbu, vyššiu RPMN, častokrát krátku dobu splatnosti, ktorá nepresahuje u mnohých nebankových subjektov lehotu ani 40 dní a nutnosť vyplniť žiadosť na pobočke spoločnosti.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..