Pôžičky pre všetkých

Pôžičky pre všetkých sú pôžičky, ktoré môžu byť poskytované buď bankovými alebo nebankovými spoločnostiam. Všeobecne pôžičky pre všetkých ľudí pravdepodobne v súčasnosti asi nenájdete, nájsť však môžete niekoľko typov pôžičiek, ktoré sú vhodné pre širokú skupinu ľudí.

Pôžička pre všetkých so stálym mesačným príjmom

Pokiaľ máte stály mesačný príjem, nemusíte sa vopred obávať, že by Vám niektorá banka alebo nebankovka neposkytla pôžičku. Samozrejme, teda ak berieme v úvahu aj to, že nie ste problémový „dlžník“, ktorý mal v minulosti problémy so splácaním úveru. Takýto ľudia totiž väčšinou končia v “čiernom“ zozname dlžníkov, ktoré si banky ešte pred poskytnutím každej pôžičky dôkladne preverujú. Ak tam Vaše meno nie je, môžete sa radovať, v opačnom prípade Vám žiaľ žiadna banka pôžičku neposkytne.

Čo sa týka konkrétne bankovej pôžičky, tá je väčšinou poskytovaná bez nutnosti ručenia nehnuteľnosťou so splatnosťou niekoľko rokov. Výška bežnej bezúčelovej pôžičky v banke sa líši, všeobecne však nie je problém si požičať sumu až do výšky cca 20 000 €. Medzi najznámejších poskytovateľov bezúčelovej pôžičky pre všetkých patrí napríklad VUB banka, Tatra Banka, ČSOB banka, ale aj Zuno, ktoré poskytuje svoje služby prevažne cez internet. Nevýhodou bankovej pôžičky v porovnaní s hypotekárnym úverom je o čosi vyšší úrok, ktorý sa štandardne pohybuje na hranici cca 7% ročne.

Pôžičky pre všetkých od nebankových spoločností

V prípade, ak Vám neposkytne pôžičku pre všetkých banky, môžete skúsiť šťastie v niektorej nebankovej spoločnosti, ktorých je na Slovensku skutočne veľa. Medzi najznámejších nebankových poskytovateľov bezúčelovej pôžičky pre všetkých patrí Triangel, Quatro, Home Credit alebo Cetelem. Bežne je možné dostať pôžičku aj bez nutnosti dokladovať stály mesačný príjem, vopred však musíte počítať so zvýšenou úrokovou sadzbou.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..