Pôžičky pre nezamestnaných bez ručenia

Ste nezamestnaný a potrebujete si požičať bez ručenia nehnuteľnosťou? Možno, ani netušíte, ale takáto pôžička naozaj exituje. Pôžičky pre nezamestnaných bez ručenia sú pomerne dobre dostupné pôžičky v nebankových spoločnostiach. Kde a ako môžete získať pôžičky pre nezamestnaných bez ručenia.

Pôžičky pre nezamestnaných bez ručenia od nebankových spoločností

Ak ste nezamestnaný určite ste raz premýšľali, ako je možné získať v takomto prípade pôžičku. Pôžičky pre nezamestnaných v súčasnej dobe existujú, a to u nebankových subjektov, ktoré ich poskytujú. Pôžičky pre nezamestnaných bez ručenia sú taktiež dostupné, no v obmedzenej výške. Výška takejto pôžičky neprevyšuje hranicu niekoľkých stoviek, či tisíc euro. Doba splatnosti je naviac pomerne krátka, čo mnohým žiadateľom nevyhovuje.

Pôžičky pre nezamestnaných bez ručenia sú pomerne dobre dostupné, keďže k žiadosti nepotrebujete prakticky žiadne dodatočné doklady okrem dokladov totožnosti. K žiadosti Vám stačí doložiť spomínané doklady totožnosti, ako napríklad OP, či pas a vyplniť konkrétnu žiadosť, kde sa väčšinou uvádza meno žiadateľa, bydlisko a dátum narodenia žiadateľa. Takýto formulár môžete vyplniť buď cez internet, priamo doma cez obchodného zástupcu spoločnosti alebo priamo v pobočke spoločnosti. Žiadosť je následne odoslaná a posúdená spoločnosťou. V prípade kladného vyhodnotenia môžete mať peniaze na účte už do 24 hodín.

Nevýhody pôžičky pre nezamestnaných bez ručenia

Pôžičky pre nezamestnaných bez ručenia sú asi najmenej výhodou pôžičkou na trhu. Výška úrokov bežne prevyšuje hranicu niekoľko desiatok, či stoviek % ročne. Krátka doba splatnosti je taktiež veľkou nevýhodou tejto pôžičky od nebankových spoločností.

Ste nezamestnaní? Ak potrebujete pôžičku, nemusíte ju ručiť nehnuteľnosťou.

Okrem toho sú však pôžičky pre nezamestnaných bez ručenia nevýhodné v tom, že ak sa klient v čas neuhradí splátku za pôžičku, môže reálne podľa zmluvy očakávať pomerne vysoké penále. Z toho dôvodu, ak sa už rozhodnete pre pôžičky pre nezamestnaných bez ručenia nehnuteľnosťou, dôkladne si preštudujte zmluvu a jej podmienky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..