Pôžičky pre každého

Potrebujete si požičať? Neviete nájsť spoločnosť, ktorá poskytuje pôžičky pre každého? Pôžičky pre každého sú typ úverov, ktoré sú poskytované prakticky všetkým klientom, ktorý majú viac ako 18 rokov a stály pobyt v Slovenskej republike. Kde ich môžete získať sa dočítate v článku.

Pôžičky pre každého – expresná žiadosť

Pôžičky pre každého sa na Slovensku objavili s príchodom nebankových spoločností, ktoré ponúkali svojím klientom rôzne typy úverov cez jednoduchšie podmienky, ako banky. Pôžičky pre každého však v súčasnej dobe je možné nájsť aj v Poštovej banke, ktorá síce na trhu nie je úplne zabehnutou bankou, avšak tento typ pôžičky ponúka svojím klientom už nejaký ten rok. Konkrétne sa jedná o tzv. SMS pôžičku do výšky niekoľko stoviek euro.

Pôžičky pre každého sú však doménou predovšetkým nebankových spoločností. V súčasnej dobe na našom území pôsobí hneď niekoľko spoločností, ktoré tento typ úveru poskytuje ako napríklad Ferratum, Home Credit, Pohotovosť, CreditONE, či rôzne menšie spoločnosti, ktoré sa snažia konkurovať väčším a zabehnutejším spoločnostiam. K získaniu pôžičky Vám stačí vyplniť len jednoduchý formulár, ktorý sa vyplňuje buď cez internet, cez SMS, cez telefón alebo osobne v pobočke spoločnosti. Do formuláru sa väčšinou vypisujú základné údaje klienta, ku ktorým je potrebné dokladovať osobný doklad pre overenie osoby, či prípadne výpis o stálom príjme.

Pôžičky pre každého – aj pre nezamestnaných

Pôžičky pre každého majú, ako sme spomínali viacero foriem. Môže sa jednať aj o pôžičku, ktorú spoločnosť poskytuje aj nezamestnaným občanom SR, prípadne ľudom, ktorý nemajú ako dokladovať stály príjem. Ani v tomto prípade dokonca nie je nutné ručiť nehnuteľnosťou, avšak výška pôžičky je čiastočne obmedzená, konkrétne do výšky niekoľko stoviek euro.

Potrebujete si rýchlo požičať? Využite aj vy pôžičky pre každého až do niekoľko tisíc euro.

Nevýhodou takýchto úverov sú o čosi vyššie úroky, či krátka doba splatnosti, ktorá môže byť v niektorých prípadoch v rozmedzí niekoľkých dní až týždňov. Napriek tomu sú však pôžičky pre každého vhodné pre mnohých ľudí, ktorí si potrebujú požičať rýchlo a bez ručenia nehnuteľnosti.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..