Pôžičky pohotovosť

Pôžičky Pohotovosť patria medzi stabilné nebankové úvery, ktoré už od roku 2001 poskytuje slovenská nebanková spoločnosť POHOTOVOSŤ s.r.o. .  Za toto obdobie táto spoločnosť začala disponovať viac ako 100 kontaktnými miestami po celej krajine. Pôžičky pohotovosť sú pomerne rýchlo dostupné, vďaka čomu ich môžete vybaviť prakticky napočkanie.

Pôžičky pohotovosť až do 4500 €

Pôžičky pohotovosť sú bezúčelové nebankové pôžičky, ktoré sú poskytované žiadateľom, ktorý majú trvalé bydlisko v Slovenskej republike. Všetky druhy pôžičiek od spoločnosti POHOTOVOSŤ s.r.o. sú poskytované v expresnej rýchlosti, tj. prakticky na počkanie. K schváleniu pôžičky naviac nepotrebujete ručiteľa a ani vlastný bankový účet. Od spoločnosti POHOTOVOSŤ môžete získať pôžičku na čokoľvek až do 4500 €.

V prípade, že ste novým klientom spoločnosti POHOTOVOSŤ, výška pôžičky pohotovosť je v tomto prípade stanovená na maximálnu hranicu 1000 €. Úroky nie sú naviac fixné, keďže závisia od konkrétnej výšky čiastky, ktorú si chcete požičať. V prípade, že ste stálym klientom, máte právo požiadať o maximálnu výšku pôžičky, tj. 4500 €. Maximálna doba splatnosti je však v oboch prípadoch fixne stanovená na hranicu 12 mesiacov.

Pôžičky Pohotovosť výhody a nevýhody

Výhodou pôžičky pohotovosť je bezpochyby rýchlosť a dostupnosť tejto pôžičky. Peniaze môžete získať prakticky do 24 hodín, buď priamo v hotovosti alebo na Váš bankový účet. Podstatnou výhodou je aj možnosť získať pôžičku aj v prípade, ak ste nezamestnaní.

Pôžičky POHOTOVOSŤ sú jednou z alternatív k bankovým pôžičkam.

Naopak nevýhodou pôžičky pohotovosť je predovšetkým výška úrokov. Tie sa neraz môžu pohybovať v naozaj astronomických číslach, čo si mnohí ľudia pred podpisom zmluvy neuvedomujú. Veľkou nevýhodou je aj spomínaná krátka doba splatnosti, ktorá činí maximálnu hranicu 12 mesiacov.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..