Pôžičky online pre nezamestnaných

Byť nezamestnaným nie je ani v súčasnej dobe vôbec nič ojedinelým. Väčšine nezamestnaným ľudom okrem nedostatku financií častokrát banky a ani nebankovky neposkytnú pôžičky, ktoré by im dočasne pomohli ich finančný problém vyriešiť. Pôžičky online pre nezamestnaných sú jedným z riešení, ako si požičať aj v tom prípade, že ste nezamestnaný.

Pôžičky online pre nezamestnaných hľadajte len v nebankovkách

Ak aj vy patríte medzi ľudí, ktorí nemajú možnosť dokladovať svoj stály mesačný príjem s najväčšou pravdepodobnosťou nebudete mať možnosť získať pôžičky v akejkoľvek banke na Slovensku. Nakoľko bankové spoločnosti a niektoré veľké nebankové spoločnosti vyžadujú od klientov k žiadosti dokladovať svoj stály mesačný príjem. Na trhu však nájdete aj nebankové spoločnosti, ktoré od klientov tento dokument nevyžadujú. Ide predovšetkým o menšie nebankové spoločnosti, ktoré sa neraz zameriavajú práve na trh s podobným druhom pôžičiek.

Pôžičky online pre nezamestnaných sú pomerne dobre dostupnými mini pôžičkami, ktoré je možné získať z pohodlia domova už do 24 hodín. Výška takejto pôžičky síce nepresahuje zväčša hranicu 1000 €, no napriek tomu je však v niektorých prípadoch vhodnou možnosťou, ako rýchlo a jednoducho riešiť finančný problém. Vopred by ste si však mali byť taktiež istý tým, že dokážete splatiť pôžičku v plnej výške do konca splátkového kalendára podľa zmluvy.

Pôžičky online pre nezamestnaných výhody a nevýhody

Pôžičky online pre nezamestnaných môžeme zaradiť medzi tzv. expresné úvery, ktoré môžete získať už do 24 hodín od podania žiadosti. Ďalšou podstatnou výhodou tohto typu pôžičky je možnosť získať pôžičku vo výške niekoľko stoviek až tisíc euro bez dokladovania stáleho mesačného príjmu.

Naopak medzi nevýhody pôžičky online pre nezamestnaných patrí vyššia úroková sadzba a RPMN, ktorá sa môže pohybovať až do výšky niekoľko stoviek, či tisíc percent ročne a pomerne krátka doba splatnosti, ktorá zväčša nepresahuje hranicu niekoľkých mesiacov. Z toho dôvodu by ste ešte pred žiadosťou o túto pôžičku mali zvážiť všetky pro a proti.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..