Pôžičky na občiansky preukaz

Pôžičky na občiansky preukaz sú všetky typu pôžičiek, ktoré môžete získať veľmi jednoducho a to len vďaka dokladovaním Vášho občianskeho preukazu. Pôžičky na občiansky preukaz sú pomerne rizikovým typom pôžičky, od ktorého sa banky držia stranou, čo však neplatí u niektorých nebankových spoločnostiach. Tie tento typ pôžičky poskytujú dokonca aj ľudom bez čistého registra dlžníkov.

Pôžičky na občiansky preukaz – nevýhodné, ale rýchle

Na trhu v súčasnosti existuje kvantum rôznych typov pôžičiek, ktoré neraz môžete získať bez dokladovania  príjmu z pohodlia domova. Konkrétne pôžičky na občiansky preukaz patria medzi vôbec najdostupnejšie typy pôžičiek, čo však mnohí klienti netušia, že zároveň aj medzi vôbec tie najrizikovejšie, respektíve najnevýhodnejšie.

Získať takúto pôžičku nie je žiadna veda. Nebankové subjekty, ktoré sa zameriavajú na poskytovanie pôžičky na občiansky preukaz poskytujú tento typ pôžičky aj problémovým dlžníkom, ktorí sú alebo boli zapísaní v registri dlžníkov úverov. Okrem toho však klienti takýchto nebankových spoločností nemusia danému nebankovému subjektu vôbec dokladovať svoj stály príjem. Z toho následne vyplýva aj úroková sadzba a RPMN, ktoré sa pohybuje vysoko nad bežnú úroveň iných bankových, či dokonca aj nebankových pôžičiek.

Pôžičky na občiansky preukaz môžu byť aj výhodné, ale len pokiaľ sú z banky

V istých prípadoch pôžičky na občiansky preukaz poskytujú aj banky. Tie však tento typ pôžičky neposkytnú akémukoľvek klientovi, ale len tomu, kto má stály mesačný príjem a čistý register dlžníkov. Pôžičky na občiansky preukaz banky poskytujú výhradne len stálym klientom, ktorých majú za istý čas riadne preverených.

Pôžičky na občiansky preukaz z banky sa ostatne nijak nelíšia od bežného typu pôžičky, či čo sa týka úrokovej sadzby alebo RPMN.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..