Pôžičky nezamestnaným

Ste nezamestnaní? Potrebujete si požičať, bez toho aby ste ručili pôžičku nehnuteľnosťou? Pôžičky nezamestnaným na čokoľvek, ktoré poskytujú vybrané nebankové spoločnosti, sú dostupné prakticky pre všetkých občanov SR, ktorý majú viac ako 18 rokov a stály pobyt v Slovenskej republiky.

Pôžičky nezamestnaným na čokoľvek

Pôžičky nezamestnaným sú typom bezúčelového úveru, ktorý je dostupný len vo vybraných nebankových spoločnostiach ako napríklad Provident, Celetelem, Solocash alebo Cofidis. Tie túto pôžičku poskytujú len v obmedzenej výške a v obmedzenej lehote splatnosti, ktorá väčšinou nepresahuje hranicu niekoľko týždňov, či mesiacov.

K získaniu pôžičky nezamestnaným však nepotrebujete spĺňať nijak náročné podmienky. Nakoľko je pôžičky poskytovaná aj ľudom bez príjmu, tak pôžičky nezamestnaným sú dostupné prakticky všetkým, ktorí majú viac ako 18 rokov. Konkrétnu žiadosť o pôžičku môžete vyplniť buď na pobočke spoločnosti, telefonicky alebo aj cez internete. Odozva zo strany spoločnosti je prakticky okamžitá, vďaka čomu môžete disponovať so všetkými financiami z pôžičky už do pár hodín od podania žiadosti.

Pôžičky nezamestnaným – výhody a nevýhody

Pôžičky nezamestnaným sú jedným za najdostupnejších typov pôžičiek na trhu, ktoré môže získať prakticky každý, kto má viac ako 18 rokov a trvalý pobyt na Slovensku. K jej získaniu nepotrebujete nutne ručiť pôžičku nehnuteľnosťou, čo iste ocení väčšina klientov. To však samozrejme neznamená, že v prípade neschopnosti splácania Vám spoločnosť nemôže siahnuť na Vašu nehnuteľnosť alebo akýkoľvek iný hmotný majetok.

Medzi najpodstatnejšie negatíva patrí vysoká úroková sadzba, vyššie RPMN, krátka lehota splatnosti a obmedzená maximálna výška pôžičky, ktorá nepresahuje hranicu častokrát ani 1000 €. Pred samotnou žiadosťou odporúčame všetkým dôkladne s porozumením preštudovať celú zmluvu medzi spoločnosťou a dlžníkom.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..