Pôžičky nebankové

Odmietli Vašu žiadosť o pôžičku v niektorej banke, napriek tomu, že máte stály príjem? V takomto prípade môžete využiť pôžičky nebankové, ktoré sú poskytované všetkým občanom Slovenskej republiky, ktorý majú minimálny vek 18 rokov. Pôžičky nebankové je naviac úplne jednoduché získať prakticky v ktorejkoľvek nebankovej spoločnosti.

Pôžičky nebankové – rýchle peniaze ešte dnes

Pôžičky nebankové sa líšia v porovnaní s väčšinou bankových úverov svojou rýchlosťou. Bežnou praxou bánk je, že klient musí na peniaze z pôžičky čakať aj niekoľko dní, či dokonca týždňov. Občas sa však stane, že si niektorí z nás potrebujú požičať prakticky ihneď. V takomto prípade môžete žiadať aj pôžičky nebankové, ktoré sú poskytované v expresnej lehote.

K získaniu nebankových úverov Vám bude stačiť doklad totožnosti a doklad o stálom príjme, ktorý môžete deklarovať napríklad aj vo forme výpisu z účtu za posledné 3 mesiace. Pôžičky nebankové sú poskytované všetkým občanom SR, ktorý splnia všetky kritéria úveru. Výška pôžičky závisí od konkrétnej spoločnosti, zväčša sa však výška pôžičky pohybuje v rozmedzí niekoľko stoviek až tisíc euro. Lehota splatnosti sa taktiež líši od spoločnosti k spoločnosti, niekde ide o rozmedzie niekoľkých dní až týždňov, iné väčšie nebankové spoločnosti poskytujú pôžičky nebankové aj s lehotou splatnosti niekoľkých rokov.

Pôžičky nebankové – nevýhody

Nevýhody týchto úverov je vyšší úrok, ktorý je vyšší ako v bankách. Okrem toho je nevýhodou aj nutnosť ručiť pôžičku v prípade žiadosti o vyššiu sumu alebo nutnosť dokladovať príjem u väčších spoločností.

Odmietla Vás banka? Skúste požiadať o pôžičky nebankové ešte dnes.

Napriek nevýhodám sú pôžičky nebankové medzi klientmi pomerne obľúbené, keďže sú poskytované v pomerne expresnej lehota a hlavne bez častokrát zbytočných papierovačiek. Pri výber nebankovej pôžičky však určite dbajte na výber spoločnosti, ktorá pôžičky nebankové poskytuje.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..