Pôžičky na splatenie úverov

Požičali ste si nevýhodné pôžičky, ktoré Vás mesačne zaťažujú vysokými splátkami? V tom prípade možno i Vás zaujme možnosť predčasne splatiť tieto nevýhody pôžičky pomocou väčšieho a hlavne výhodnejšieho úveru. Pôžičky na splatenie dlhov sú tak jedným z riešení ako mesačne ušetriť niekoľko desiatok, či stoviek euro.

Pôžičky na splatenie úverov bez ručenia

V prípade, ak nevlastníte nehnuteľnosť alebo len nechcete Vašu nehnuteľnosť použiť ako zástavu niektorej pôžičky, možnosťou je požiadať o pôžičky na splatenie úverov bez nutnosti ručenia nehnuteľnosťou. Tieto typy pôžičiek sú síce nevýhodnejšie ako bežné hypotekárne úvery, napriek tomu však môžete ešte stále ušetriť niekoľko desiatok euro na vysokých splátkach, ktoré by inak skončili na účte bankovej, či nebankovej spoločnosti.

Vo všeobecnosti sú pôžičky na splatenie dlhov veľmi obľúbené medzi klientmi, ktorí si v minulosti požičali napríklad z niektorej nebankovej spoločnosti, ktorých je na Slovensku pomere veľa. Práve tie sú známe poskytovaním nevýhodných pôžičiek, ktoré zaťažujú klientov nevýhodnými úrokmi z pôžičky. Práve pôžičky na splatenie úverov (ideálne z banky) môžu klientovi, ktorý si vzal pôžičku, či pôžičky z takýchto spoločností ušetriť značné množstvo finančných prostriedkov.

Pôžičky na splatenie úverov v banke a nebankovej spoločnosti

Pôžičky na splatenie úverov sú dostupné v bankách, ale aj nebankových spoločnostiach. Tento typ pôžičky je v súčasnosti bez pochyby podstatne výhodnejší v bankových subjektoch, ktoré pôžičky na splatenie úverov poskytujú podstatne výhodnejšie ako nebankové subjekty. Na druhej strane, sú však pôžičky na splatenie úverov v banke nedostupné pre niektorých klientov, ktorí napríklad nemôžu dokladovať stály mesačný príjem, prípadne klientom, ktorí majú zápis v registri dlžníkov.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..