Pôžičky on line

Otravujú Vás dlhé čakanie na pobočkách banky, či nebankovky? V tom prípade možno práve Vás zaujmú tzv. pôžičky on line, ktoré sú dostupné aj bez nutnosti dokladovania stáleho príjmu. V súčasnosti sú tieto pôžičky dostupné v bankách aj nebankových subjektov, ktoré ich poskytujú prakticky na počkanie.

Pôžičky on line v bankových subjektoch

V súčasnosti jednou z noviniek niektorých bankových subjektov na našom území sú tzv. pôžičky on line, ktoré poskytujú v súčasnosti hneď tri bankové subjekty. Najznámejším poskytovateľom bankovej pôžičky on line je banková spoločnosť Zuno, ktoré je známa ako poskytovateľ bankových služieb cez internet. V súčasnosti táto banka poskytuje pôžičky on line až do výšky 20 000€, čo je suma, ktorá je štandardnou maximálnou výšky väčšiny bankových subjektov.

Ďalšou bankovou spoločnosťou, ktorá poskytuje túto pôžičky je mBank, ktorá je obdobou Zuno banky. Tá poskytuje pôžičky on line rovnako do maximálnej výšky 20 000 €. Treťou bankovou spoločnosťou, ktorá poskytuje tento typ pôžičky je VUB, ktorá pôžičky on line poskytuje do výšky až 10 000 €.

Pôžičky on line v nebankových subjektov

Alternatívou k bankovým pôžičkám on line sú tie nebankové, ktoré poskytujú prakticky všetky nebankové subjekty, ktoré dnes pôsobia na našom trhu. Na rozdiel od bánk však mnohé nebankové subjekty tento typ pôžičky poskytujú aj ľudom bez stáleho mesačného príjmu a ľudom, ktorí nemajú čistý register dlžníkov.

Na druhej strane sú však pôžičky on line od nebankových subjektov podstatne nevýhodnejšie ako tie z bánk. Najpodstatnejšou nevýhodou je vysoká úroková sadzba, ktorá neraz prevyšuje bežnú bankovú úrokovú sadzbu hneď niekoľkokrát.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..