Pôžičky bez overovania registra

Čoraz častejšie sa bankové, ale i nebankové spoločnosti stretávajú s klientmi, ktorí majú zápis v registri dlžníkov. Čo je však podstatnejšie, je to že práve čistý register dlžníkov je jednou z podmienok pre poskytnutie pôžičky z banky alebo nebankovej spoločnosti. Na trhu však napriek tomu nájdeme i pôžičky bez overovania registra, ktoré sú určené práve ľudom, ktorí majú zápis v registri dlžníkov.

Pôžičky bez overovania registra len v nebankových subjektoch

Nakoľko každá banka dôkladne preveruje platobnú morálku klienta, žiadateľ ktorý má v registri dlžníkov zápis jednoducho nemá šancu uspieť. Z toho dôvod sú jedinou možnosťou pre takýchto ľudí len nebankové subjekty, ktoré poskytujú pôžičky bez overovania registra častokrát za veľmi nevýhodných podmienok. S rizikom však väčšina klientov vopred ráta a preto ich vôbec neprekvapí, ak po zaplatení všetkých pohľadávok zaplatia neraz i dvojnásobok celkovej sumy z pôžičky.

Pôžičky bez overovania registra sú k dispozícií napríklad v nebankových subjektoch ako je Pohotovosť, Euro Money Group, Solocash, ale i množstva iných nebankových spoločností, ktoré sa zameriavajú napríklad na poskytovanie tzv. mini pôžičiek. Konkrétne medzi pôžičky bez overovania registra tak môžete získať napríklad i vo forme SMS pôžičky, online pôžičky, ale i pôžičky cez telefón. Výška pôžičky bez overovania registra nie je nijak závratná a často krát stačí len na uhradenie základných potrieb človeka. Všeobecne nebankové spoločnosti poskytujú pôžičky bez overovania registra do výšky maximálne 500 – 1000 € a to aj bez nutnosti ručenia nehnuteľnosťou.

Pôžičky bez overovania registra – nevýhody

Pôžičky bez registra klientom prinášajú podstatne viac negatív ako pozitív. Mimo vysokej úrokovej sadzby je nutné počítať i s vyššou RPMN, krátkou lehotou splatnosti, ale i s vysokými penálmi za omeškanie splátky.

  1. Dobry den,mam važny zaujem o malu,kratkodobu pôžičku,vo vyške 100 eur,uvedenu sumu aj s urok Vam pošlem,na Vami určeny učet, 10 novembra 2015

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..