Pôžičky do 500 eur

Mešká Vám výplata? Nič nezvyčajné, no ani príjemné. V tom lepšom prípade Vám postačia úspory, v horšom prípade však možno budete musieť siahnuť po nejakej pôžičke. Jednou z nich sú aj pôžičky do 500 eur, ktoré sú veľmi vhodné na takýto typ situácie. Získať ju môžete rýchlo a naviac aj z pohodlia domova.

Pôžičky do 500 eur na čokoľvek

Či Vám mešká výplata, prípadne si len potrebujete narýchlo uhradiť nejaké pozdĺžnosti, tak práve pôžičky do 500 eur umožňujú riešiť akútne finančné suchoty rôzneho druhu. Vďaka tomu už nebudete musieť netrpezlivo čakať na ďalšiu výplatu, svoje záväzky budete môcť riešiť ihneď. Pôžičky do 500 eur naviac môžete získať aj z pohodlia domova, bez toho aby ste trávili v pobočke spoločnosti dlhé hodiny pri otravných papierovačkách.

Dostupná pôžička akou sú aj pôžičky do 500 eur je dostupná predovšetkým v nebankových spoločnostiach, niektoré banky ich však svojím klientom poskytuje taktiež. Konkrétne ide napríklad o bankové spoločnosti ako Zuno, ktorá poskytuje online pôžičku už od 500 euro za veľmi priaznivých podmienok. Medzi nebankovými spoločnosťami je výber ešte o čosi bohatší, spomenúť však môžeme spoločnosti ako Solocash, Pohotovosť, Provident, Cetelem, Home Credit alebo Triangel, ktoré pôžičky do 500 eur poskytujú prakticky na počkanie.

Pôžičky do 500 eur – výhody a nevýhody

Tak ako každá pôžička, tak aj pôžičky do 500 eur majú svoje plusy a mínusy. Medzi pozitívne stránky patrí dobrá dostupnosť pôžičiek, rýchla odozva zo strany spoločnosti, možnosť získať pôžičku do 500 eur bez ručenia nehnuteľnosťou a v istých prípadoch aj bez dokladovania príjmu.

Negatíva sa líšia od banky k banke a samozrejme aj od nebankovej spoločnosti k inej nebankovke. Čo sa týka bánk, tak tie poskytujú tieto pôžičky prakticky za rovnakých podmienok ako iné bežné pôžičky, isté nebankové spoločnosti však pôžičky do 500 eur poskytujú za niekoľko násobne vyšší úrok.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..