Pôžički pre nezamestnaných

Ste nezamestnaný? V tom prípade, ak nemáte nejak finančnú rezervu s veľkou pravdepodobnosťou pociťujete v rôznej výške finančné suchoty. Ako takéto neľahké obdobie riešiť? Je niekoľko možností, jedným z nich sú aj tzv. pôžički pre nezamestnaných, ktoré sú poskytované práve aj ľudom, ktorí stratili svoje zamestnanie.

Pôžički pre nezamestnaných len v nebankovkách

Ako mnohí z nás vedia, tak bankové subjekty medzi jedny z hlavných podmienok pri poskytovaní pôžičky od klientov požadujú dokladovanie stáleho mesačného príjmu. Žiaľ, keďže nezamestnaní ľudia väčšinou nemajú iní príjem, tak práve bankové subjekty ich so žiadosťou o pôžičky jednoducho odbijú. Jednou z možností sú preto nebankové pôžičky pre nezamestnaných.

Nebankové pôžički pre nezamestnaných sú vysoko rizikové finančné produkty, ktoré by mal vopred každý klient dôkladne zvážiť. Napriek tomu, že patria medzi najdostupnejšie typy pôžičiek, ich negatíva jasne prevyšujú pozitíva. K samotnej pôžičke pre nezamestnaných, ktorá je dostupná v niektorých vybraných nebankovkách ako napríklad Provident, Cetelem, Cofidis alebo Solocash Vám bude úplne stačiť vek nad 18 rokov a trvalý pobyt na Slovensku.

Pôžički pre nezamestnaných – načo si dávať pozor

Napriek tomu, že k týmto pôžičkám nepotrebujete nutne ručiť svoju nehnuteľnosť, nebanková spoločnosť Vám bez problémov v prípade nedodržania splátkového kalendára na ňu môže siahnuť. Z toho dôvodu je veľmi vhodné pred samotnou žiadosťou dôkladne preštudovať všetky podmienky pôžičky, vďaka čomu sa s veľkou pravdepodobnosťou vyhnite nepríjemnému nedorozumeniu do budúcna.

Pôžički pre nezamestnaných patria medzi najdostupnejšie typy pôžičiek, ich negatíva však stoja minimálne za zváženie, či je práve tento typ pôžičky vhodný ako posledné riešenie zlej finančnej situácie.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..