Pôžička ZUNO

Trh s bankami je aj na taký malý trh, ako je Slovensko pomerne bohatý. Väčšina bánk je však dodnes zaťažená značnou byrokraciou, ktorá znepríjemňuje život nejednému klientovi. Jednou z moderných bánk, ktoré sa snažia zmeniť zaužívaný prístup ku klientom je ZUNO. V tejto banke si naviac môžete požičať aj z pohodlia domova. Pôžička ZUNO je bezúčelový úver, ktorý je k dispozícií všetkým klientom tejto banky. Do akej výšky je poskytovaná pôžička ZUNO a aké sú podmienky pre jej získanie?

Pôžička ZUNO až do výšky 20 000 euro

ZUNO Bank svojím klientom poskytuje dve formy bezúčelovej pôžičky. Tá prvá, ktorá je na trhu veľmi obľúbená je poskytovaná v rozmedzí 300 až 2000 €. Práve nízka suma poskytnutých finančných prostriedkov na našom bankovom trhu nie je takým častým javom, čo teší mnoho klientov tejto modernej banky. Tí sú zvyknutí na podobné výšky pôžičiek skôr o nebankových subjektov, kde sú však úroky za pôžičky neporovnateľne vyššie ako v prípade Zuno Banky.

Druhou pôžičkou, ktorú táto banka poskytuje je tzv. bezúčelový úver, ktorý je poskytovaný všetkým klientom ZUNO bank až do výšky 20000 €. V tomto prípade je minimálna výška pôžičky nastavená na hodnote, ktorá je bežnejšia u iných, konkurenčných bankách – 2000 €. Napriek tomu je však veľký rozdiel medzi Pôžičkou ZUNO a pôžičkou v inej banke, nakoľko Pôžička ZUNO je poskytovaná aj z pohodlia domova. Jediné, čo potrebujete k získaniu oboch Pôžičiek ZUNO je teda vlastný účet v tejto banke, pripojenie k internetu a prístup k internet banking, ktorý je samozrejmosťou pri zriadení účtu v ZUNE. Okrem toho je základným kritériom pre získanie Pôžičky ZUNO vek 18 rokov a stály mesačný príjem, ktorý potvrdíte priamo pri žiadosti o pôžičku.

Pôžičky ZUNO – výhody a nevýhody

Pôžička ZUNO prináša niekoľko výhod. Pre mnohých klientov je prvoradou výhodou minimálna výška pôžičky, ktorá sa začína už na hranici 300 €, pre iných klientov banky ZUNO je to napríklad možnosť získať financie z pohodlia domova. Okrem toho je však podstatnou výhodou aj úrok, ktorému nemôže konkurovať žiadna nebanková spoločnosť na trhu.

Získajte aj vy ešte dnes výhodnú online pôžičku Zuno až do výšky 20 000 €.

Naopak nevýhodou môže byť pre mnohých aj výhoda, ktorú sme vyššie spomínali. Úrok za poskytnutie pôžičky ZUNO je síce na úrovni 6,9% – 9.9% p.a., na trhu je však aj niekoľko bánk, kde sú úroky za bezúčelové pôžičky o čosi nižšie. Ďalšou nevýhodou je nutnosť mať vlastný účet v Zune.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..