Pôžička od Zuno na čokoľvek

Napriek tomu, že je banková spoločnosť Zuno nepôsobí vo väčšine krajských miest na Slovensku, za svoje trojročné pôsobenie si získala už niekoľko desiatok tisíc klientov, ktorý využívajú služby tejto moderne online banky hlavne z pohodlia domova. Medzi obľúbené produkty tejto banky patrí napríklad aj tzv. pôžička od Zuno, ktorú je možné získať cez Internet Banking Zuno.

Pôžička od Zuno až do výšky 20 000 €

Získať pôžičku cez internet bol ešte pred nedávnom na Slovensku nereálne. Banková spoločnosť Zuno, ktorá patrí pod materskú bankovú spoločnosť Raiffeisen bank sa pod záujem o tento typ pôžičky podpísala azda najvýraznejšie. Pôžička od Zuno, ktorú je možné získať už 500 € až do 20 000 € patrí na našom území medzi najobľúbenejšie a najvýhodnejšie bankové služby vôbec. Naviac medzi ďalšie lákadlá pre klientov patrí aj možnosť získať bankový účet v tejto banke bez akéhokoľvek mesačného poplatku.

K získaniu pôžičky od Zuno budete potrebovať spĺňať niekoľko kritérií. Konkrétne prvou podmienkou, ktorú nesmiete vynechať k žiadosti o pôžičku je mať vlastný účet v tejto bankovej spoločnosti. Ak túto podmienku spĺňate, môžete si prakticky ihneď podať online žiadosť o pôžičku cez Váš internet banking. K žiadosti, ktorú vyplníte pomocou online formuláru budete potrebovať dokladovať aj stály príjem, ktorý môžete doložiť aj ako výpis Vášho bankového účtu za posledné tri mesiace.

Pôžička od Zuno – výhody a nevýhody

Pôžička od Zuno je v súčasnej dobe jednou z najrýchlejšie rastúcich a najobľúbenejších bankových služieb na našom trhu. Medzi kladné stránky tejto pôžičky patrí výška pôžičky, ktorá sa pohybuje až do hranici 20 000€, doba splatnosti, ktorá je stanovená v maximálnej lehote 72 mesiacov a pomerne priaznivý mesačný úrok za pôžičku.

Pôžička od Zuno patrí medzi najdostupnejšie bankové pôžičky na Slovensku.

Naopak medzi nevýhody patrí nutnosť dokladovať stály mesačný príjem, vyššia úroková sadzba pri pôžičke do 2000 €, či nutnosť mať založený vlastný účet v tejto banke.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..