Pôžička VUB

Jedna z najväčších a najobľúbenejších bánk, ktoré pôsobia na našom trhu je s určitosťou aj VUB banka, ktorá aktívne na našom trhu pôsobí už od roku 1992. V súčasnosti však patrí už pod taliansku bankovú spoločnosť Intesa Sanpaolo. Napriek tomu však stále ponúka svoje služby stále ako v minulosti, jednou z nich je aj obľúbený bankový produkt pôžička VUB.

Pôžička VUB

Pôžička VUB, ktoré sú skôr známe pod názvom flexipôžičky, ponúka banková spoločnosť VUB v niekoľkých finančných produktoch. Konkrétne ide napríklad o flexipôžičku na čokoľvek, na auto, pre študentov, na bývanie, na výmenu okien a pre mladomanželov. Všetky spomínaní VUB pôžičky sa okrem názvu líšia aj konkrétnymi podmienkami.

Najčastejšie využívaniu pôžičkou VUB je bezpochyby tzv. flexipôžička na čokoľvek, z ktorej financie môžete využiť prakticky na čokoľvek. K jej získaniu musíte spĺňať niekoľko prísnych kritérií, to je mať stály mesačný príjem, mať stály pobyt na Slovensku a v neposlednej rade je podmienkou aj nutnosť byť klientom banky VUB. Výška tejto VUB pôžičky sa ako u ostatných typov pohybuje od hranici cca 490 € až do výšky 25000 €.

Aké má výhody a nevýhody pôžička VUB

Konkrétnych výhod, ktoré môžete získať vďaka pôžičke VUB je niekoľko, my prinášame tie najpodstatnejšie. Jednou z nich je napríklad expresné overenie žiadosti, vďaka čomu môžete peniaze z pôžičky VUB už do 24 hodín na svojom účte. Okrem toho má pôžička VUB aj prijateľnú mieru byrokracie, vďaka čomu sa vyhnite dlhému a komplikovanému vybaveniu pôžičky v pobočke spoločnosti. Veľmi dôležitým plusom pôžičky VUB je aj fakt, že k jej získaniu nepotrebujete žiadneho ručiteľa.

Pôžička VUB je dostupná už aj cez internet.

Pôžička VUB má samozrejme aj svoje negatívne stránky, s ktorými musíte vopred rátať. Konkrétne ide o 2% za poskytnutie pôžičky z celkovej výšky pôžičky, vyššiu úrokovú miera pôžičky v porovnaní  s inými bankami a v neposlednej rade aj poplatok za predčasné splatenie pôžičky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..