Pôžička v Poštovej banke

V súčasnosti je slovenský bankový trh plný množstva bankových spoločností, ktoré sa snažia zlákať svojimi podmienkami, čo najväčší počet klientov. Jednou z bankových inštitúcií, ktorá patrí v súčasnosti medzi stabilných hráčov na našom trhu je aj Poštová banka, ktorá poskytuje za spolupráci so Slovenskou poštou svoje služby v prakticky každom meste. V ponuke Poštovej banky taktiež nechýba ani tzv. pôžička v Poštovej banke, ktorá je poskytovaná až do výšky niekoľkých tisíc euro.

Pôžička v Poštovej banke na čokoľvek

Najobľúbenejším typom pôžičky v Poštovej banke je tzv. „Dobrá pôžička“, ktorá je poskytovaná až do výšky 30 000 €. Túto pôžičku môže získať každý stály, ale aj nový klient Poštovej banky, ktorý má stály mesačný príjem, trvalé bydlisko v SR a čistý register dlžníkov. V súčasnosti o túto pôžičku môžete žiadať vo väčšine pobočkách Slovenskej pošty. Vďaka tomu je pôžička v Poštovej banke jedna z najdostupnejších pôžičiek na trhu.

Pôžička v Poštovej banke na odľahčenie Vašej peňaženky

Ste unavený z množstva poplatkov a vysokých úrokov v iných bankách, či nebankových spoločnostiach? Poštová banka možno práve Vám prostredníctvom svojej pôžičky „Lepšia splátka“ umožní ušetriť mesačne až niekoľko stoviek, či tisíc euro, ktoré by inak skončili na účtoch bánk, či nebankových subjektov. Maximálna výška je v tomto prípade rovnaká ako prvej pôžičky, tj. 30 000 €, čo je suma, ktorá väčšinou postačuje na pokrytie väčšiny nevýhodných pôžičiek. Naviac získať ju nie je o nič zložitejšie ako prvú pôžičku, keďže podmienky pre získanie tejto pôžičky sú takmer identické s prvým typ pôžičky v Poštovej banky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..