Pôžička Tesco

Celosvetovo známy obchodný reťazec Tesco od roku 2008 pomerne úspešne ponúka svojím zákazníkom okrem predaja spotrebného tovaru aj finančné služby Tesco. Pôžička Tesco, ktorá je práve jedným z produktov finančných služieb tohto britského reťazca je vznikla za spolupráce Tesco a inej nebankovej spoločnosti, ktorá je u nás veľmi dobre známa – Home Credit.

Pôžička Tesco na čokoľvek

Pôžička Tesco je na našom trhu pomerne neznámy pojem, preto väčšina z Vás nepozná bližšie detaily tohto nebankového produktu od spoločnosti Tesco. Smerodajnou informáciou, ktorá by Vás mala oboznámiť s detailmi tejto pôžičky je napríklad maximálna výška pôžičky, ktorá činí v súčasnosti hodnotu 5000 €. Okrem toho je podstatnou informáciou aj dĺžka splátkového kalendáru, ktorá sa v súčasnosti „nachádza“ v rozmedzí 12 až 96 mesiacov.

K získaniu pôžičky od spoločnosti Tesco potrebujete samozrejme spĺňať aj určité kritéria. Ide predovšetkým o minimálny vek, ktorý je podľa zákona nastavený na hranici 18 rokov, mesačný stály príjem a v neposlednej rade aj stály pobyt v Slovenskej republike. Ak spĺňate tieto kritéria, môžete bezproblémovo podať žiadosť v najbližšej pobočke Tesco finančné služby, prípadne priamo cez online formulár.

Pôžička Tesco – výhody a nevýhody

Pôžička Tesco je bežným nebankovým úverom, ktorý môžete bez ručenia nehnuteľnosťou v expresnej rýchlosti. Výhodou pôžičky Tesco je to, že môžete všetky prostriedky z pôžičky použiť prakticky na čokoľvek. Výška pôžičky a dĺžka splátkového kalendáru je taktiež veľkým plusom.

Britský obchodný reťazec Tesco, ktorý aktívne pôsobí aj na našom trhu, poskytuje už niekoľko rokov aj služby v oblasti financií.

Naopak nevýhodou je nutnosť dokladovať svoj stály príjem, vysoké úroky v porovnaní s bankami a inými väčšími nebankovými subjektmi a pomerne vysoká miera byrokracia, ktorá je typická skôr u bánk.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..