Pôžička SMS

Potrebujete si narýchlo požičať sumu neprevyšujúcu tisíc euro? Pôžička SMS je jednou z možností, ako si rýchlo a jednoducho požičať peniaze v rozmedzí niekoľkých desiatok až stoviek euro. Ako a kde získa pôžičky SMS a aké má nevýhody pôžička SMS sa dočítate v článku.

Pôžička SMS aj v banke

Pôžička SMS je finančný produkt, ktorý je známy skôr z nebankových subjektov, ktoré tieto expresné pôžičky poskytujú už nejeden rok. Pôžička SMS je však dostupná aj v Poštovej banke, ktorá poskytuje tento mini úverov každému svojmu klientovi až do výšky niekoľkých stoviek eur. Dĺžka splatnosti tejto pôžičky je však podobná ako v prípade nebankových subjektov,

Pôžička SMS je v nebankových spoločnostiach dostupná až do výšky približne 500 eur. Najväčšími poskytovateľmi tohto mini úveru sú spoločnosti ako CreditOne alebo Ferratum. Tie poskytujú pôžičku sms prostredníctvom zaslania jedinej SMS na číslo spoločnosti, v ktorej sa do správa uvádzajú základné údaje o klientovi, ako dátum narodenia, adresa bydliska, výška pôžičky a číslo Vášho účtu. V prípade schválenia pôžičky, spoločnosť peniaze odošle v lehote pár hodín.

Pôžička SMS nevýhody

Pôžička SMS má nevýhody, s ktorými musíte vopred počítať. Konkrétne ide predovšetkým o nižšiu sumu, ktorú nebankové spoločností klientom prostredníctvom SMS pôžičky poskytujú, krátku dobu splatnosti a vysoký úrok, ktorý sa pohybuje nad hranicou 10 % mesačne.

Potrebujete si úrychlene požičať peniaze až do výšky 500€? Požiadajte ešte dnes o pôžičku SMS.

Avšak, ak patríte medzi ľudí, ktorí nemajú problémy so splácaním pôžičiek, pôžička SMS môže byť vhodným riešením, ako jednoducho a rýchlo získať financie už do výšky 500 €.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..