Pôžička rýchlo

Potrebujete si požičať rýchlo bez toho, aby ste zbytočne riešili zdĺhavé papierovačky? V súčasnej dobe je možné získať pôžičku veľmi jednoducho a to dokonca aj z pohodlia domova. Jednou z možností je pôžička rýchlo, ktorú môžete získať až do výšky 1000 €. Ako sa dá získať pôžička rýchlo a aké sú jej nevýhody?

Pôžička rýchlo prevažne v nebankovkách

Pôžička rýchlo je pomenovanie pre typ pôžičiek, ktoré je možné získať v expresnej rýchlosti, tj. približne do lehoty 24 hodín. V súčasnej dobe môžete na podobné typy úverov naraziť prakticky všade, zväčša sa však jedná o nebankové subjekty, ktoré lákajú klientov na tzv. mini úvery s dobou splatnosti niekoľko týždňov. Nakoľko sa bankové spoločnosti orientujú prevažne na hypotéky a úvery, rýchle mini pôžičky sú skôr doménou nebankových spoločností.

Pôžička rýchlo je dostupná prakticky pre všetkých občanov SR, ktorí dovŕšili vek 18 rokov. Získať pôžičku rýchlo môžete aj v prípade, ak nemáte stále zamestnanie, dokladovanie príjmu je však aj v tomto prípade veľkou výhodou. Výška rýchlej pôžičky všeobecne nepresahuje výšku 1000 €, častejšie je však maximálna výška tohto mini úveru cca 350-500€. Pôžička rýchlo je dostupná cez tzv. online pôžičky, SMS pôžičky alebo klasické mini pôžičky v pobočke nebankovej spoločnosti.

Pôžička rýchlo – výhody a nevýhody

Pôžička rýchlo má niekoľko výhod, ktoré lákajú veľký počet klientov nebankových subjektov. Hlavnou výhodou je rýchlosť a jednoduchosť získania pôžičky. Okrem toho je výhodou tohto úveru aj to, že je dostupný aj pre dôchodcov, nezamestnaných alebo študentov, ktorý nemajú ako dokladovať svoj stály príjem.

Potrebujete si rýchlo požičať? Pôžička rýchlo je jednou z možností, ako získať rýchlo a jednoducho peniaze.

Naopak nevýhodou je predovšetkým výška úroku. Tá môže presahovať hranicu až 10%p.a. za mesiac. S tým súvisí aj dĺžka splatnosti pôžičky, ktorá je ďalším negatívom tejto mini pôžičky, bežne sa pohybuje  rozmedzí 5 dní až cca 40 dní. Samozrejme, pokiaľ nezvládate splatiť pôžičky včas, máte možnosť predĺžiť splatnosť o niekoľko dní. S tým však súvisí aj ďalšie zdvíhanie úrokov, čo robí z tejto pôžičky naozaj veľmi nevýhodný produkt. Pôžička rýchlo je však veľmi dobrým riešením v prípade, ak si potrebujete nutne požičať peniaze.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..