Pôžička na ruku

Ak sa dostanete do situácie, že potrebujete nutne hotovosť, jedným z najlepších riešení je pôžička na ruku. Tieto hotovostné pôžičky poskytujú zväčša len nebankové spoločnosti, ktoré tieto pôžičky poskytujú omnoho častejšie ako banky. Pôžička na ruku ma v mnohých prípadoch výhody, ale aj nevýhody. Konkrétnejšie informácie o pôžičke na ruku sa dočítate v tomto článku.

Pôžička na ruku až do niekoľkých tisíc euro

Pôžička na ruku nie je na trhu ničím nezvyčajným, no postupne sa trend týchto pôžičiek zo služieb bánk a nebankoviek vytráca. Pôžička na ruku je poskytovaná rôznymi formami, ako napríklad cez tzv. SMS pôžičku, online formulár alebo osobne v pobočke spoločnosti. V prvých dvoch prípadoch spoločnosť väčšinou peniaze posiela na Vašu adresu, ktorú vo formulári vyplníte, najrýchlejší a najbezpečnejší spôsob ako získať tento úver je však jednoznačne ten posledný.

Do samotného formuláru alebo dotazníka k pôžičku na ruku sa bežne vypĺňajú len základné údaje o klientovi ako meno, dátum narodenia, adresa bydliska, ku ktorým sa prikladajú ešte doklad totožnosti a ideálne aj doklad o stálom príjme. K získaniu pôžičky na ruku potrebujete mimo iné i vek 18 rokov a stále bydlisko na Slovensku. Výška pôžičky sa pohybuje v rozmedzí niekoľkých stoviek euro, na trhu sa však nájdu aj spoločnosti, ktoré tento úver poskytujú aj povedzme vo výške nad 1000 euro.

Pôžička na ruku nevýhody

Aj tento finančný produkt má svoje nevýhody, ako každý nebankový alebo bankový produkt. Nakoľko sa však jedná o nebankovú pôžičku, musíte vopred rátať s vyššou úrokovou mierou, kratšou dobou splatnosti a v neposlednej rade aj s mierne nepriehľadnou zmluvou, kde sú uvedené dôležité body spolupráce medzi klientom a veriteľom.

Získajte aj vy ešte dnes pôžičku na ruku do výšky niekoľkých stoviek až tisíc eur.

Výška pôžičky je vo väčšine prípadov nižšia, keďže pri úveroch vo výške niekoľkých tisíc euro spoločnosti klientom posielajú peniaze bežnejšie len na účet. Z toho dôvodu je pôžička na ruku vhodnejšia skôr na nutné podlžnosti, ktoré potrebujete unáhlene uhradiť.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..