Pôžička bez ručenia

Pôžička bez ručenia je dnes podstatne dostupnejšia ako v minulosť. V súčasnosti tento typ pôžičky poskytuje prakticky každá banka a nebankovka, ktoré aktívne pôsobia na našom trhu. V bankách sú tieto typy pôžičiek známe predovšetkým ako dostupné úvery, ktoré môžete použiť prakticky na čokoľvek.

Pôžička bez ručenia v banke a nebankovej spoločnosti

Pôžička bez ručenia je pomerne obľúbeným finančným produktom nejednej banky, ktorá aktívne ponúka svoje služby na našom trhu. Pôžička bez ručenia je vo väčšine bánk dostupná až do výšky niekoľkých tisíc euro s dobou splatnosti až 10 rokov. Výhodou tejto pôžičky je predovšetkým fakt, že peniaze z nej môžete využiť na čokoľvek.

Pôžička bez ručenia je okrem bánk dostupná aj v nebankových spoločnostiach, ktoré aktívne pôsobia aj na internete. Z toho dôvodu nejednu pôžičku bez ručenia môžete získať cez niektoré nebankové subjekty aj cez internet. Nevýhodou týchto mini úverov cez internet je však vysoká úroková miera a pomerne nízka maximálna výška pôžičky, ktorá častokrát nepresahuje hranicu 1000 €. Ostatne však môžete o pôžičku bez ručenia žiadať aj v niektorých veľkých nebankových subjektoch ak je Cetelem, Home Credit, prípadne Quatro, ktoré tento typ pôžičky poskytujú až do výšky niekoľko tisíc euro.

Pôžičky bez ručenia výhody a nevýhody

Pôžičky bez ručenia prinášajú niekoľko výhody a nevýhod, s ktorými musíte vopred rátať. Samozrejme, medzi výhody patrí fakt, že k získaniu stále výhodnej pôžičky nepotrebujete akékoľvek ručenie pôžičky.

K získaniu pôžičky bez ručenia nepotrebujete ručenie Vašou nehnuteľnosťou.

Naopak medzi nevýhody patrí napríklad vyššia úroková miera v porovnaní s hypotékami, ktorých úroky sú v súčasnosti na najnižšej úrovni za posledné roky. Ďalšou nevýhodou je aj obmedzená výška pôžičky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..